VOD

Życie po życiu istnieje. Konsekwencją fala samobójstw. "Odkrycie" w marcu na Netfliksie

Konrad Kozłowski
Życie po życiu istnieje. Konsekwencją fala samobójstw. "Odkrycie" w marcu na Netfliksie
19

Niektórzy wyczekują końcówki lutego, ja nie mogę już doczekać się końca marca. Wszystko za sprawą zapowiedzi premiery filmu Odkrycie (The Discovery), który zadebiutuje w serwisie Netflix 31 marca.

O czym opowiada film? Jeżeli przedstawiona w tytule (w telegraficznym skrócie) fabuła Was nie zachęciła, to dla formalności przytoczę opis filmu dostarczony przez Netliksa. Jeśli on nie będzie w stanie Was zaintrygować, to nie pozostaje nic innego jak zobaczyć zwiastun.

W filmie Odkrycie (The Discovery) występują Robert Redford, Rooney Mara, Jason Segel, Riley Keough oraz Jesse Plemons. To historia miłosna rozgrywająca się w świecie, gdzie życie po śmierci zostało naukowo dowiedzione, a ludzie masowo odbierają sobie życie, żeby znaleźć się po „drugie stronie”. Film wyreżyserował Charlie McDowell, który jest też współautorem scenariusza – razem z Justinem Laderem (Czworo do pary). Za produkcję odpowiadał Alex Orlovsky z A-LO Films oraz James D. Stern z Endgame Entertainment. Film został sfinansowany przez Endgame Entertainment i Protagonist Pictures. Producentami wykonawczymi są Julie Goldstein, Lucas Smith, Mike Goodridge, Dimitra Tsingou, Hunter Gray, McDowell oraz Erika Hampson.

Obiecany trailer:

I niezwykle klimatyczny plakat:

Odkrycie zostanie obejrzycie na Netflikse 31 marca.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

filmyVoDNetflixOdkrycie