Aplikacje webowe

Od zawsze chciałeś nauczyć się gry na pianinie, ale brakowało Ci zapału? Może teraz Ci się uda

Grzegorz Ułan
Od zawsze chciałeś nauczyć się gry na pianinie, ale brakowało Ci zapału? Może teraz Ci się uda
2

Zaznaczę od razu, że nic nie zastąpi tradycyjnej nauki gry na tym instrumencie, czyli od podstaw, nuty, być może jakaś szkoła muzyczna czy indywidualne nauczanie pod okiem prywatnego nauczyciela. Jednak wielu z nas, chce najpierw spróbować, w domowych warunkach tego typu umiejętności. Czy to jest...

Zaznaczę od razu, że nic nie zastąpi tradycyjnej nauki gry na tym instrumencie, czyli od podstaw, nuty, być może jakaś szkoła muzyczna czy indywidualne nauczanie pod okiem prywatnego nauczyciela. Jednak wielu z nas, chce najpierw spróbować, w domowych warunkach tego typu umiejętności.

Czy to jest to, czego chcielibyśmy się nauczyć czy to tylko chwilowy kaprys i szybko się nam znudzi po kilku próbach. Dziś natrafiłem na idealne narzędzie do tego, by móc to sprawdzić szybko i bezboleśnie. Flowkey, to taka interaktywna aplikacja webowa, która pozwala nauczyć się gry na tym instrumencie, nawet bez znajomości nut.

Do dyspozycji mamy katalog utworów, podzielonych ze względu na stopień trudności. Tym z Was, którzy nigdy nie mieli styczności z grą na pianinie, polecam zajrzeć do katalogu dla początkujących.

Dostępnych jest kilka trybów. Wolny, szybki, granie lewą dłonią, prawą czy obiema, które pozwolą oswoić się z tym narzędziem i przejść na wyższy poziom.

Aplikacja "uczy" się naszych prób i dostosowuje tryby do naszej szybkości przyswajania kolejnych nut. Wraz z rozwojem naszych umiejętności zdobywamy też kolejne jej poziomy.

http://www.flowkey.com/sites/all/themes/flowkey_1_1/videos/Komp.mp4

Na tę chwilę Flowkey działa jedynie w przeglądarce Chrome, ale pracują już nad udostępnieniem jej na inne pozostałe pozycje na rynku.
Strona główna Flowkey.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu