Polska

Od Nokii X po Lamborghini - Lubelskie Dni Informatyki już jutro

Konrad Kozłowski
Od Nokii X po Lamborghini - Lubelskie Dni Informatyki już jutro
7

Majówka za nami, lecz bardzo ciekawe wydarzenie jeszcze przed nami. Już jutro, 6 maja, w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Lubelskich Dni Informatyki, którym patronuje Antyweb. Lista zapowiedzianych prelegentów, poruszanych tematów oraz innych atrakcji faktycznie mogą zrobić wrażenie i naprawdę j...

Majówka za nami, lecz bardzo ciekawe wydarzenie jeszcze przed nami. Już jutro, 6 maja, w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Lubelskich Dni Informatyki, którym patronuje Antyweb. Lista zapowiedzianych prelegentów, poruszanych tematów oraz innych atrakcji faktycznie mogą zrobić wrażenie i naprawdę jest w czym wybierać.

Mające premierę jakiś czas temu modele Nokia X wzbudzają niemałe zainteresowanie i to właśnie one będą jednymi z najciekawszych tematów, które zostaną omówione podczas jutrzejszego wydarzenia. W roli prelegenta wystąpi gość specjalny Wenhui Lu pracujący na stanowisku Technology Wizard w firmie Nokia i muszę przyznać, że własnie ta prezentacja najbardziej przykuła moją uwagę. Ponadto na scenie zobaczymy między innymi Tomasza Kopacza z Microsoftu oraz Marcina Boreckiego z CloudExpert.pl.

Wykłady w sali konferencyjne potrwają od godziny 9:00, aż do samego wieczora, bo do godziny 19:00. W tym samym czasie jednak odwiedzić będzie można kolejne trzy tematyczne sale: start-upów, rozwoju i warsztatową. W każdej z nich będzie można zapoznać się z 4-5 prezentacjami związanymi z "szyldem" każdego pomieszczenia. Żaden z uczestników konferencji nie będzie więc musiał spędzić całego dnia w jednym miejscu - ilość i różnorodność tematów pozwola na sporą dowolność w wyborze interesującego nas wykładu.

W przerwie pomiędzy wykładami ciężko będzie się nudzić, gdyż podczas Lubelskich Dni Informatyki każdy z uczestników będzie mógł odwiedzieć strefę cateringową, zapoznać się z robotami z klocków LEGO czy zrelaksować się grając na konsolach Xbox 360 lub PlayStation 4. Wielu uczestników konferencji nie opuści jej z pustymi rękoma - pierwsze 300 osób, które pojawią się na rejestracji otrzyma tzw. giftpacki oraz darmowy lunch. Jeszcze przed konferencją oraz w trakcie jej trwania zorganizowanych zostanie wiele konkursów, a nagrodami są między innymi konsola Xbox One oraz smartfony Lumia 1520, 1320, 1020 i Nokia X. Chętni na przejażdżkę Lamborghini Gallardo powinni zgłosić się do stoiska firmy eLeader, jednego ze sponsorów konferencji.

Rejestracja na konferencję dostępna jest na stronie internetowej lub w dniu wydarzenia.

Miejsce: Lubelski Park Naukowo-Technologiczny przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie.

Do zobaczenia!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebkonferencjapatronat