Telekomy

Od jutra dwa razy więcej internetu w nowych ofertach Plusa

GU
Grzegorz Ułan
15

Jeśli zastanawiacie się właśnie nad przeniesieniem numeru do Plusa, wstrzymajcie się do jutra, kiedy to Plus udostępni kilka ze swoich ofert z podwojoną liczbą GB.

W podstawowej ofercie abonamentowej za 49,99 zł miesięcznie, aktualnie dostępnych było 5 GB, od jutra będzie to już 10 GB, a w najdroższej opcji za 69,99 zł, aż 20 GB. Do tego standardowo rozmowy oraz wiadomości bez limitu. Nowością jest też opcja HBO GO w najtańszej taryfie za 29,99 zł, do tej pory dostępna tylko w tych dwóch droższych planach.

Podobnie na 2x więcej transferu danych można liczyć w nowej ofercie dla firm. Natomiast w ofercie rodzinnej paczki danych zwiększają się o połowę, w opcji za 99,99 zł z 20 GB do 30 GB, czyli wychodzić będzie teraz po 10 GB na głowę, a w abonamencie za 129,99 zł z 30 GB do 40 GB.

A co z użytkownikami ofert na kartę? Tu też pojawią się podwójne pakiety, podobnie w ofertach MIX. W JA+ MIX z telefonem od doładowania 50 zł oraz w JA+ Na Kartę za 29 zł, dostępnych będzie teraz 12 GB, a w ofercie JA+ Internet Na Kartę za 30 zł aż 60 GB. W ofercie Duet na Kartę za 25 zł na osobę, również dostępnych będzie 12 GB, a po połączeniu z ofertą JA+ Internet Na Kartę można będzie uzyskać aż 72 GB transferu w miesiącu.

Powyższe plany promocyjne mają obowiązywać do 28 lutego 2018 roku. Przedłużona zostanie również promocja „Abonament za darmo do końca roku”.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: