Filmy

Ocean's 8 - pierwszy zwiastun odważnego napadu w Nowym Jorku

Konrad Kozłowski
Ocean's 8 - pierwszy zwiastun odważnego napadu w Nowym Jorku
16

Mamy pierwszy zwiastun Ocean's 8, a nie Ocean's 14. Tym razem do akcji wkraczają kobiety z Sandrą Bullock na czele. Siostra Danny'ego Ocean (George Clooney) wychodzi na zwolnienie warunkowe, ale wcale nie zamierza zrezygnować z dotychczasowego zajęcia, czyli efektownych napadów. 

Zwiastun rozpoczyna się od momentu wypuszczenia Debbie Ocean z więzienia i wybranych scen z procesu rekrutacji kolejnych członkiń grupy. Ile osób jest potrzebnych do napadu? Jedenaście? Dwanaście? Trzynaście? Tylko siedem, oczywiście poza panią Ocean. W scenie z James Corden pada nawet pytanie o to, czy cała rodzina Ocean ma to w genach, czy wszyscy tacy są - odpowiedź brzmi: "dosłownie".

Ocean's 8 - zwiastun

W obsadzie, oprócz Sandry Bullock, znalazły się Mindy Kaling, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Rihanna, Helena Bonham Carter, Sarah Paulson i Awkwafina. Nie zabraknie Matta Damona, który pojawił się w poprzednich częściach. Do napadu ma dojść w Nowym Jorku, ale w grę nie wchodzi tylko zysk materialny, a także zemsta. Celem jest cenny naszyjnik, w którego kradzież wrobiony ma zostać właściciel galerii.

To już czwarta część z serii

To już czwarty film z serii, którą w 2001 roku rozpoczął Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra między innymi z Georgem Clooney'm i Bradem Pittem. Premiera Ocean's 8 jest zaplanowana na 22 czerwca 2018 roku. Za kamerą stanął Gary Ross, który współpracował nad scenariuszem z Olivią Milch.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu