Seriale

Ewan McGregor wystąpi w serialu poświęconemu Obi-Wanowi

WM
Weronika Makuch
3

Wygląda na to, że dostaniemy kolejny serial osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen.

Coraz głośniejsze i liczniejsze plotki wskazują na to, że Ewan McGregor ponownie wcieli się w rolę Obi-Wan Kenobiego. Wszystko miałoby się wydarzyć za sprawą serialu realizowanego dla nadchodzącej usługi Disney+. Nie znamy jeszcze większych szczegółów produkcji czy chociażby jej tytułu. Wiele jednak wskazuje na to, że plotki okażą się prawdą. Z pewnością byłoby to bardzo opłacalne dla samego Disneya. Mnóstwo fanów Gwiezdnych Wojen chciałoby poznać bliżej losy tego mistrza Jedi.

Serial powinien zadebiutować na platformie Disney+

Ewan McGregor Obi-Wana Kenobiego zagrał do tej pory w trzech produkcjach: Gwiezdne Wojny: Mroczne Widmo, Gwiezdne Wojny: Atak klonów oraz Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów. Jego głos mogliśmy również usłyszeć w Gwiezdnych Wojnach: Przebudzeniu Mocy. Wygląda na to, że to nie koniec przygody zdolnego aktora z wymachiwaniem mieczem świetlnym. Z początku mówiło się o samodzielnym filmie fabularnym, ale plany zostały przekształcone w wysokobudżetowy serial. Podobnie stało się przy planowaniu Mandaloriana. Ten pierwszy aktorski serial osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen również a zadebiutować na Disney+ już 12 listopada.

Disney chce pokonać Disneya w pojedynku o najważniejsze studio na świecie. Wszystko zależy od was

Disney robi, co może, aby przyciągnąć do swojej platformy jak największą liczbę widzów. Dzieci, a właściwie ich rodziców, zdobędzie dzięki fenomenalnym bajkom. Celowanie w fandom Gwiezdnych Wojen to świetna decyzja, gdyż ludzi w nim nie brakuje. Ta seria ma bardzo wiernych widzów, którzy z pewnością docenią wszystkie produkcje, które będą przygotowane na odpowiednim poziomie. Oczywiście istnieje również opcja, że nadchodzące seriale z tego uniwersum będą wprost tragiczne, ale trudno jest mi sobie wyobrazić, żeby Disney na to pozwolił.

Seriale aktorskie Star Wars – jakie mogą powstać? Czasy KOTOR-a brane pod uwagę

Oprócz serialu o Obi-Wanie Kenobim na platformie Disney+ będziemy mieli okazję obejrzeć wspominanego już Mandaloriana i to w co najmniej dwóch sezonach. Ta produkcja opowie o łowcy nagród, który przemierza galatyki, starając isę oddalić od Nowej Republiki i obowiązującego prawa. Wszystko będzie rozgrywało się po wydarzeniach z VI epizodu tj. Powrotu Jedi. Oprócz tego zobaczymy serial poświęcony Cassianowi Andorowi, czyli rebelianckiemu szpiegowi, który razem z Jyn Erso stworzył formację Rogue One, znaną z filmu pod tym samym tytułem. Śmiem zakładać, że na tym korzystanie z franczyzy Gwiezdnych Wojen się nie kończy i dostaniemy jeszcze kilka produkcji, gdy tylko Disney+ się rozkręci.

 

Źródło: Deadline

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu