8

Seriale aktorskie Star Wars – jakie mogą powstać? Czasy KOTOR-a brane pod uwagę

star wars
Disney przygotowuje się do premiery pierwszego serialu aktorskiego Star Wars pt. The Mandalorian, ale możemy być pewni, że to nie ostatni taki projekt. Na realizację czeka wiele pomysłów - oto one.

Nie pamiętam, ile to już lat minęło od pierwszych plotek na temat seriali aktorskich, które miałyby się rozgrywać w świecie Gwiezdnych Wojen, ale ta liczba prawdopodobnie kończyłaby się na -naście. Od tamtego czasu minęło całe mnóstwo czasu i to, co wydawało się kiedyś niemożliwe czy nieosiągalne ze względu na budżet potrzebny do realizacji serialu, dziś jest w zasięgu producentów. Nic więc dziwnego, że Disney bierze pod uwagę wiele ciekawych pomysłów pod uwagę, a fani na pewno drepczą z niecierpliwości.

Zobacz też: Jeden z filmów „Gwiezdne Wojny” anulowany. To dobry znak

Ostatnim, który pojawił się na liście, jest ten dotyczący rycerzy Starej Republiki, czy okresu z niezwykle popularnych gier Knights of the Old Republic. Serial miałby być inspirowany tym tytułem i jeśli miałbym być kompletnie szczery, to z wielką chęcią ujrzałbym taką produkcję na małym ekranie, bo jestem już nieco zmęczony eksploatacją czasów i postaci, które już tak dobrze znamy. Łotr 1 czy Han Solo nie były złymi filmami, szczególnie ten pierwszy, do którego wracam dość często, ale podobnie jak nowa trylogia, te filmy nazbyt powiązane są z tym, co oglądaliśmy do tej pory. Czas na coś zupełnie świeżego.

Zobacz też: Star Wars: Jedi Fallen Order. Wszystko co musisz wiedzieć o grze

W związku z tym, nie wyglądam premiery serialu, który skupi się na postaci Cassiana Andora znanego właśnie z Rouge One, lecz spoglądam ku innym ciekawym projektom. Serial czerpiący z gier KOTOR jest moim faworytem, ale produkcja opowiadająca o Rycerzach Ren również byłaby interesująca. Co ponadto? Pod uwagę mają być brane seriale o: młodej księżniczce Lei, kapitan Phasmie, Finnie i Poe, Lando Calrissianie i Qi’rze, a także Sithcie – Darth Bane. Ten ostatni wydaje się równie ciekawy, co serial o rycerzach Starej Republiki.

Polecamy: Nadchodzi nowe VOD Disney+. Wszystko, co musisz wiedzieć

Nie mamy żadnych wiarygodnych źródeł i informacji, które potwierdziłyby te doniesienia, więc należy je traktować z przymrużeniem oka. Ale gdyby plotki miałyby się ziścić, to który z seriali chcielibyście zobaczyć?