Gry

Obejrzycie serial Hitman? Twórca Johna Wicka zapewni nam widowisko

Konrad Kozłowski
Obejrzycie serial Hitman? Twórca Johna Wicka zapewni nam widowisko
1

Agent 47 nie miał szczęścia do ekranizacji kinowych. Obydwa filmy nie zostały przyjęte zbyt pozytywnie, ale to nie zraziło Hulu - decyzja o produkcji serialu została podjęta.

Tej informacji nie przyswoiłbym z tak dużym entuzjazmem, gdyby nie fakt, że już teraz mówi się o tym, kto będzie odpowiedzialny za cały projekt. Wspólne dzieło Fox 21 Television Studios i serwisu Hulu poprowadzi Derek Kolstad, spod którego ręki wyszedł John Wick. To właśnie on stworzył scenariusz obydwu części, które oglądaliśmy w kinach. Niedługo powinniśmy poznać także szczegóły odnośnie trzeciej odsłony Johna Wicka, której scenariusz obecnie powstaje.

Na temat telewizyjno-internetowej wersji Hitmana nie wiemy zbyt wiele. Produkcja ma być bliska temu, czego uświadczyliśmy w grach, które ukazały się do tej pory. Filmy z 2007 - Hitman - i z 2015 - Hitman: Agent 47 - nie sprostały ani oczekiwaniom widzów, ani graczy. Takie niepowodzenia mogły sugerować, że w najbliższym czasie nikt nie zdecyduje się na taki krok, dlatego decyzja Hulu jest zaskakująca.

Gdy jednak weźmiemy pod uwagę plany Amazonu, który szykuje serial pt. Jack Ryan, to Hitman wydaje się naturalną odpowiedzią na takie działanie. Pierwsze klipy są dosyć neutralne, dlatego większy kredyt zaufania przekazuję na ręce Hulu i Kolstada, którzy udowodnili, że doskonale wiedzą, co robią. Jeśli obecność Kolstada ma zapewnić takie widowisko, jakim był John Wick, to chyba możemy być spokojni.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu