Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Niezgrani

Nowy trailer Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, który zobaczycie dzisiaj na E3

RK
Rafał Kurczyński
6

Myślałem, że dzisiaj, w dzień tegorocznego E3, nie zaskoczy mnie już nic, co powiązane z produkcją Hideo Kojimy - myliłem się. Jak się okazuje, za sprawą użytkownika Dailymotion o nazwie "fakeloginacount111" możemy już teraz możemy zobaczyć nowy trailer jednej z najstarszych serii w historii gier ko...

Myślałem, że dzisiaj, w dzień tegorocznego E3, nie zaskoczy mnie już nic, co powiązane z produkcją Hideo Kojimy - myliłem się. Jak się okazuje, za sprawą użytkownika Dailymotion o nazwie "fakeloginacount111" możemy już teraz możemy zobaczyć nowy trailer jednej z najstarszych serii w historii gier komputerowych - naturalnie, przed jego oficjalną prezentacją.

Nowy Metal Gear Solid to przede wszystkim  uzupełnienie historii Big Bossa, który jak wiemy, umiera na końcu czwartej części sagi. Pominięty okres jego historii prezentować mają wydarzenia ukazane w Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes, gdzie Snake "przepada" na parę lat po tragicznej w skutkach awarii helikoptera, a to co działo się po powrocie "wielkiego szefa" zobaczymy w nowej odsłonie Metal Gear Solid. Zapraszam was do oglądania najnowszego trailera, który znajduje się poniżej:

.

Coming 1984

Wydarzenia przedstawione w grze są uzupełnieniem ostatnich niewiadomych okresów życia w historii Snake, dlatego też można spekulować, że Hideo Kojima wreszcie zakończy serię lub reaktywuje ją za parę lat, co będzie dla niego bardzo dobrym powodem do przejścia na wymarzoną emeryturę (o czym wspominał nie raz), choć z drugiej strony, połamie tym serca wiernych fanów Old Snake i Solid Snake.

Od samego początku, saga trzyma naprawdę wysoki poziom pod każdym względem i mam nadzieję, że ostatnia część gry z otwartym światem, możliwościami modyfikacji broni, czy też ze sporym kawałkiem metalu w głowie Snake pokaże, że Metal Gear Solid jeszcze nie umarł i jeszcze nie umrze - osobiście bardzo intensywnie wyczekuję na premierę tego tytułu, a miejsce, w którym będzie spoczywało opakowanie od gry sprzedawanej przez Konami już się kurzy, przy czym moja konsola bardzo intensywnie wyczekuje smaku "młodego mięska" stworzonego w oparciu o naprawdę pokręcony świat wymyślony przez Hideo Kojimę. Powyższy trailer na 90% pojawi się na E3 i prawdopodobnie będzie zawierał angielskie dialogi oraz napisy, choć to co najważniejsze - smak fabuły i nowe elementy, takie jak armia Diamond Dogs robią pozytywne wrażenie.

MGSV:TPP przez edd6661

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

metal gear solid5Snake