Telekomy

Nowy smartDOM w Plusie dostępny teraz w każdym abonamencie

Grzegorz Ułan
Nowy smartDOM w Plusie dostępny teraz w każdym abonamencie
8

Nowa oferta abonamentowa i internetowa, którą Plus ogłosił wczoraj to nie koniec nowości u tego operatora. Dziś Plus przesłał nam informację o nowościach, które będą obowiązywać od 14 lutego w ich programie do oszczędzania smartDOM. Opcje łączenia usług u jednego operatora są coraz bardziej popularne, czemu trudno się dziwić, bo pozwalają one na realne i odczuwalne oszczędności.

Nowy smartDOM w Plusie

Zmieniają się przede wszystkim zasady dostępu do programu, od teraz dołączać do niego może każdy klient, niezależnie od wysokości posiadanego abonamentu. Dostępny będzie dla nowych i obecnych klientów, co oznacza, że w każdej chwili można dołączyć do programu, jaki i zmigrować z poprzedniej wersji programu.

Podstawowy rabat w programie to 10 zł, które będzie można odjąć przy dołączaniu każdej kolejne usługi (telewizja satelitarna (teraz także cyfrowa telewizja naziemna), telefon komórkowy (teraz także stacjonarny), internet mobilny, usługi bankowe, energia elektryczna, gaz, ubezpieczenia (ERGO Hestia), sprzęt AGD oraz monitoring pomieszczeń).

Ile będzie można zaoszczędzić? Przy połączeniu 3 usług, na przykład telewizji z 86 kanałami, do tego internet 30 GB oraz abonament z nielimitowanymi rozmowami oraz wiadomościami i transferem danych 2 GB, można będzie zaoszczędzić 20 zł, płacąc łącznie 60 zł.

Oczywiście im więcej usług się dodaje, tym na większe oszczędności można liczyć. Przy założeniu, że wykupujemy wszystkie dostępne opcje w Plusie, rocznie zaoszczędzimy 1400 zł.

Nowe zasady w smartDOM zaczną obowiązywać od 14 lutego, podobnie jak w programie smartFIRMA, który będzie dział na takich samych zasadach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu