Google

Nowy serwis Google Shared Stuff - bookmarking?

Grzegorz Marczak
Nowy serwis Google Shared Stuff - bookmarking?
5

Google nie chwaląc się zbyt głośno uruchomiło nowy serwis o nazwie Google Shared Stuff. Głównym celem tego serwisu jest możliwość dzielenia się ze znajomymi ciekawymi stronami znalezionymi w internecie. W celu efektywnego korzystania z serwisu należy sobie "przeciągnąć" do naszej przeglądarki prz...

Google nie chwaląc się zbyt głośno uruchomiło nowy serwis o nazwie Google Shared Stuff. Głównym celem tego serwisu jest możliwość dzielenia się ze znajomymi ciekawymi stronami znalezionymi w internecie.

W celu efektywnego korzystania z serwisu należy sobie "przeciągnąć" do naszej przeglądarki przycisk, dzięki któremu wywołamy okna do "dzielenia się" linkami.Serwis umożliwia nam dzielenie się znalezionymi stronami (obrazek lub link który widoczny jest na naszej stronie w Shared Staff oraz na stronie z popularnymi linkami), wysłanie ich mailem lub dodanie do popularnych serwisów takich jak Facebook, Furl, del.icio.us, Social Poster, Reddit oraz oczywiście Digg.Oprócz możliwości "dzielenia" się odnośnikami do ciekawych stron serwis oferuje możliwość obejrzenia najbardziej popularnych linków (możemy filtrować listę po tagach oraz domenach lub po wybranym użytkowniku).Czy jest to pierwszy krok w kierunku stworzenia serwisu bookmarkingowego przez Google? - jest to bardzo możliwe szczególnie, że już w tej wersji serwisu linki, którymi się podzieliliśmy "lądują" na naszej personalnej stronie. Bardzo ciekawe jak ten serwis będzie się rozwijał - Google ma wszelkie dane do tego aby uatrakcyjnić go poprzez zbudowanie różnych list z popularnymi serwisami itp.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu