Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Google

Google ciągle coś robi...

GM
Grzegorz Marczak
3

Google nie daje zapomnieć o tym, że są jedną z najbardziej innowacyjnych firm internetowych. Ilość programów, projektów i serwisów jakie ta firma jest w stanie wprowadzać na raz jest imponująca choć czasem odbija się to na ich jakości. Tym razem dochodzą nas plotki o tym, że Google planuje implem...

Google nie daje zapomnieć o tym, że są jedną z najbardziej innowacyjnych firm internetowych. Ilość programów, projektów i serwisów jakie ta firma jest w stanie wprowadzać na raz jest imponująca choć czasem odbija się to na ich jakości.

Tym razem dochodzą nas plotki o tym, że Google planuje implementacje desktopowej wersji swojej klienta Gmail, prawdopodobnie będzie to cześć aplikacja stworzona za pomocą Google Gear tak samo jak offlineowa wersja Google Readera. Bardzo jestem ciekawy czy desktopowa wersja gmail będzie się czymś różnić od wersji webowej?

To jednak nie są wszystkie plotki związane z Google. Presently - tak ma nazywać się PowePoint killer od google - czyli nowy serwis mający umożliwić budowanie interaktywnych prezentacji przez www. Wdrażając Presently Google będzie posiadać już pełny pakiet aplikacji, który może konkurować z MS Office (może dlatego MS 0ffice 2007 kosztuje teraz 200 PLN?).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: