Moje przemyślenia

Nowy mobilny Gmail dla Blackberry, Androida, iOS oraz Kindle Fire

Grzegorz Ułan
15

Z tej wiadomości ucieszą się na pewno użytkownicy systemów, którzy nie mogą korzystać z natywnych aplikacji Gmaila na swoich systemach. Google odświeżył własnie całkowicie wygląd i korzystanie z Gmaila w mobilnych przeglądarkach. Teraz wygląda bardzo podobnie do tego, z którego korzystamy na co dz...


Z tej wiadomości ucieszą się na pewno użytkownicy systemów, którzy nie mogą korzystać z natywnych aplikacji Gmaila na swoich systemach. Google odświeżył własnie całkowicie wygląd i korzystanie z Gmaila w mobilnych przeglądarkach. Teraz wygląda bardzo podobnie do tego, z którego korzystamy na co dzień na desktopie, oczywiście w odpowiednio zoptymalizowanej wersji do wyświetlania na mobilnych ekranach.

Tak to wygląda w przeglądarce na BlackBerry 9790.

Co ciekawe, próba skorzystania z załącznika przeniosła mnie do propozycji nabazgrania czegoś odręcznie, po czym moje wypociny załączają się do emaila:).

Z poziomu tej wersji Gmaila mamy dostęp do wszystkich folderów i etykiet na naszej skrzynce, a podczas odczytywania poszczególnych wiadomości wyświetla się nam dodatkowe menu z dostępem do opcji pozwalające na szybką odpowiedź, przekazanie czy uśnięcie danej pozycji.

Osobiście cieszy mnie ten ruch ze strony Google, często brakowało mi takiego dostępu do Gmaila na BlackBerry. W natywnej aplikacji znacznie utrudnione jest korzystanie z wszystkich funkcji tej poczty. Mam tylko nadzieję, że ten myk z załącznikami to jakiś chwilowy żart i będzie można załączać normalne pliki:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu