Samsung

Nowy konkurs na Antyweb - do wygrania kino domowe Samsung HT-F5550!

GU
Grzegorz Ułan
49

Ostatnimi czasy namnożyło się u nas konkursów, co bardzo nas cieszy. Wy zyskujecie możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród, a my wszyscy przy tym często jesteśmy świadkami przedniej zabawy podczas trwania samego konkursu. Nie inaczej chcielibyśmy, aby było w przypadku dzisiejszego konkursu, który or...

Ostatnimi czasy namnożyło się u nas konkursów, co bardzo nas cieszy. Wy zyskujecie możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród, a my wszyscy przy tym często jesteśmy świadkami przedniej zabawy podczas trwania samego konkursu. Nie inaczej chcielibyśmy, aby było w przypadku dzisiejszego konkursu, który organizujemy wspólnie z Samsung Electronics Polska oraz firmą Traf 10, a w którym nagrodą jest niezwykle atrakcyjny zestaw kina domowego Samsung HT-F5550.

Główna nagroda

Na początek słów kilka o głównej nagrodzie za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie, którym jest kino domowe Samsung HT-F5550.

Moc zestawu to 1000W w systemie 5.1. Wysokiej jakości dźwięk zapewnia kodek DTS Neo:Fusion. Obraz 3D w Full HD. Dzięki Samsung HT-F5550 mamy możliwość odtwarzania, poza standardowymi nośnikami, Blu-ray 3D. Po szczegółową specyfikację wraz z dokładnymi wymiarami tego zestawu zapraszam na stronę produktu.

Nagroda dodatkowa za pierwsze miejsce – film „Hobbit: niezwykła podróż” na Blu-ray

Pozostałe nagrody

Za drugie i trzecie miejsca przewidziano nagrody w postaci filmu „Hobbit: niezwykła podróż” na DVD.

Zasady konkursu

Teraz najważniejsze, jak zdobyć główną nagrodę? Otóż wystarczy w komentarzach pod tym wpisem nakreślić własną wizję telewizji przyszłości. Jak według Was będzie wyglądała za kilka lat. Czy pozostanie już tylko telewizja hybrydowa i jak według Was powinna wyglądać, by przyjęła się na rynku w powszechnym użyciu. A może macie jakąś inną własną propozycję telewizji przyszłości?

Odpowiedź konkursowa może mieć dowolną formę (tekst, zdjęcie, film, muzyka, gra, komiks itd.). W komentarzu można umieścić link do pracy konkursowej umieszczonej na innej stronie (np. film na YouTube, zdjęcie na Flickr itp.).

Kiedy zaczynamy?

Konkurs zaczynamy dzisiaj, czyli 05.06.2013, a kończymy 19.06.2013 roku o godzinie 12:00. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na Antyweb 26 czerwca 2013 roku.

Oficjalny regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem. Bardzo proszę o zapoznanie się z nim przed przystąpieniem do konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurs