Google

Nowy Google Reader dla Iphone.

Grzegorz Marczak
Nowy Google Reader dla Iphone.
7

Na oficjalnym blogu Google Reader można przeczytać o tym, iż team tworzący tę aplikację właśnie przygotował całkowicie nową wersję mobilną dedykowaną telefonowi Iphone. Poprzednia mobilna wersja GR została stworzona jeszcze w 2006. Co nowego mamy w nowej wersji GR dla Iphone – głównie poprawiona...

Na oficjalnym blogu Google Reader można przeczytać o tym, iż team tworzący tę aplikację właśnie przygotował całkowicie nową wersję mobilną dedykowaną telefonowi Iphone. Poprzednia mobilna wersja GR została stworzona jeszcze w 2006.

Co nowego mamy w nowej wersji GR dla Iphone – głównie poprawiona została funkcjonalność oraz szybkość działania aplikacji.

Pierwsze wejście na stronę mobilnego GR trwa trochę dłużej niż w starej wersji za to później gdy wszystkie informacje zostaną załadowane to dalsze przeglądanie RSS-ów odbywa się już praktycznie bez przeładowywania strony (co z pewnością zaoszczędzi nam cennych kilo bajtów za które płacimy).W nowej wersji będziemy mieli dostępne praktycznie wszystkie funkcje google readera takie jak oznaczanie „gwiazdką”, udostępnianie, przeglądanie tylko nie przeczytanych wiadomości itp.

Jeśli chodzi o wygląd naszych RSS-ów to tutaj wiele się nie zmieniło – cały czas mamy do czynienia trybem „list view” z tym, że co ważne przejście z listy do pojedynczego wpisu nie generuje nam kolejnego przeładowania strony.

W chwili obecnej nowa wersja mobilna Google Reader jest w fazie beta (dlatego nie będziemy na nią jeszcze automatycznie przekierowywani) – jeśli ktoś z was chce przetestować nowy GR na swoim telefonie musi udać się pod adres google.com/reader/i

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleiPhoneGoogle ReaderRSS