16

Nowy biznes.onet.pl już coś widać

Kiedy odwiedzam strony naszych kochanych portali – szukam przeważnie dwóch sekcji tematycznych, wiadomości oraz Gospodarki (czasami zerkam na technologię – ale są to bardzo sporadyczne przypadki). Inne informacje mogłyby dla mnie na portalach praktycznie nie istnieć. Piszę o tym dlatego, że Onet pracując nad nową wersją (beta).biznes.onet.pl (na razie jest to publiczna wersja testowa – […]

Kiedy odwiedzam strony naszych kochanych portali – szukam przeważnie dwóch sekcji tematycznych, wiadomości oraz Gospodarki (czasami zerkam na technologię – ale są to bardzo sporadyczne przypadki). Inne informacje mogłyby dla mnie na portalach praktycznie nie istnieć.

Piszę o tym dlatego, że Onet pracując nad nową wersją (beta).biznes.onet.pl (na razie jest to publiczna wersja testowa – premiera na początku lipca), która zbiera w sobie dokładnie takie informacje jakich szukam na portalu.Nowy biznes.onet.pl z tego co widać będzie miał układ tożsamy z stroną główną portalu, na pierwszym miejscu „podana jest” gospodarka oraz wiadomości, obok mamy najciekawsze informacje mediów biznesowych współpracujących z portalem (TVN CNBC, Routers, Financial Times, CNN itp).

Nie mam wątpliwości, że w porównaniu do istniejącego koszmarka nowe oblicze biznesu na onecie to zmiana w dobrym kierunku – mam tylko nadzieję, że pod serwisy tej sekcji również zostaną dostosowane (newsy już są w nowym formie)