Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Świat

Nowości na Flickr.com

GM
Grzegorz Marczak
7

Flickr.com jest jednym z serwisów, z których najczęściej korzystam w internecie i dlatego cieszy mnie każda nowa funkcjonalność jaką ten serwis wdraża. Tym razem Flickr.com wypuścił oficjalnie nową wersję swojego programu do uploadowani zdjęć - po wczorajszych testach muszę przyznać, że program...


Flickr.com jest jednym z serwisów, z których najczęściej korzystam w internecie i dlatego cieszy mnie każda nowa funkcjonalność jaką ten serwis wdraża.

Tym razem Flickr.com wypuścił oficjalnie nową wersję swojego programu do uploadowani zdjęć - po wczorajszych testach muszę przyznać, że program sprawuje się bardzo dobrze i dodawanie kilkudziesięciu kilku megabajtowych zdjęć nie sprawia żadnego problemu. Dodatkowo jeszcze przed wysłaniem zdjęć możemy każde z nich odpowiednio opisać i nadać odpowiednie tagi (oczywiście możliwość tworzenia set-ów i przypisywanie ich do zdjęć nadal istnieje)

To jednak nie wszystko, dla użytkowników PRO (czyli płacących abonament), Flick przygotował nową podstronę w której możemy zobaczyć różnego rodzaju statystyki na temat oglądalności naszych zdjęć i obrazów umieszczanych w serwisie.


Statystyki naszych zdjęć na flickr.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: