Akcja Partnerska

Nowe serwisy VOD (w tym HBO Max!), bogatsze katalogi i większe bezpieczeństwo dzięki Surfshark VPN (rabat dla czytelników)

Redakcja Antyweb
15

A gdybyś miał dostęp do dowolnego serwisu VOD i jednocześnie dysponował bezpiecznym oraz prywatnym połączeniem z Siecią? Jeśli takie argumenty Cię przekonują, to znaczy, że potrzebujesz czegoś takiego jak VPN. Nie wiesz co to takiego, jaki wybrać i czy naprawdę będzie przydatny? Czytaj dalej.

Nowe serwisy VOD, które możesz wypróbować

Niedawne oraz nadchodzące premiery sprawiają, że fani seriali i filmów streamowanych przez Internet z zazdrością spoglądają na inne rynki. Tam pojawiają się usługi, których daty wdrożenia do Polski nie są znane lub są naprawdę odległe. A o każdym z tych serwisów jest naprawdę głośno, bo są to usługi, które wnoszą potrzebną świeżość na rynku. W tym samym czasie jest to najwygodniejszy sposób na dostęp do nowości i klasyków, które wreszcie oferowane są w modelu subskrypcyjnym, który oznacza większą swobodę oglądania - jeśli konkretny tytuł nam się nie spodoba, to nie jesteśmy obciążani kosztami za wypożyczenie czy zakup, tylko po prostu zmieniamy tytuł i włączamy coś innego.

HBO Max to najgorętsza premiera ostatniego czasu

Taki komfort zapewniają usługi VOD, gdzie za jedną, comiesięczną opłatę w nasze ręce trafia niezwykle obszerna oferta - kilka tysięcy tytułów - a wtedy największym naszym problemem i wyzwaniem staje się wybór filmu lub serialu, który obejrzymy w następnej kolejności. Nie dziwię się więc tym, którzy od razu zdecydowali się wykupić dostęp do HBO Max - zupełnie nowej platformy od HBO, która nie skupia w sobie tylko katalogu treści tej stacji, lecz także wielu innych podmiotów należących do tej samej grupy, jak Warner oraz TNT. W efekcie na katalog składają się asortymentu kilku stacji i studio filmowych, w tym Warner Bros., które odpowiada za kinowe produkcje we współpracy z DC Comics. Jeśli więc macie ochotę powtórzyć lub nadrobić takie filmy, to HBO Max będzie świetnym wyborem. Oprócz tego w ofercie znalazło się sporo klasyków, jak “Casablanca”, „2001: Odyseja kosmiczna”, „Obywatel Kane”, „Brudny Harry”, seria Godzilla, „Czarnoksiężnik z Oz”. Fani muzyki rockowej z pewnością zwrócą uwagę na najpopularniejszy zapis występu Led Zeppelin lat 70. w sali Madison Square Garden w Nowym Jorku, który ukazał się pt. „The Song Remains the Same”. W HBO Max pojawia się po raz pierwszy w ramach katalogu usługi VOD.

HBO Max nie oferuje jeszcze rozdzielczości 4K, ale według relacji użytkowników serwis podwoił jakość materiałów Full HD względem wcześniej istniejącego HBO Now, co oznacza że seriale produkcji HBO (“Gra o tron”, “Detektyw”, “Rodzina Soprano”, “Zakazne Imperium”, “Outsider”, “Wielkie kłamstewka”, “Westworld”i wiele, wiele innych) można obejrzeć w możliwie najlepszym wydaniu wizualnym, jaki do tej pory był w naszym zasięgu. Dla widzów oczekujących najlepszej jakości to bardzo dobra wiadomość, ponieważ nie jest jasne, czy i kiedy tego rodzaju materiały będą oferowane w 4K i przy maksymalnej rozdzielczości Full HD to bitrate odgrywa najważniejszą rolę. Zdecydowanie warto więc zainteresować się serwisem HBO Max, do którego dostęp można uzyskać dzięki usłudze VPN.

Surfshark otwiera drzwi do rozrywki i bezpieczeństwa

Surfshark jest właśnie taką usługą. Serwery Surfsharka rozsiane są po 64 krajach, co przekłada się w sumie 109 lokalizacji do wyboru w trakcie konfiguracji działania usługi. Sumarycznie mówimy o ponad 1700 serwerach, które czekają na ruch generowany przez użytkowników. Do jednego z najczęściej stosowanych przez konkurencję Surfsharka ograniczeń jest liczba urządzeń, na których można posiadać ustawioną i aktywną usługę VPN. W przypadku opisywanej usługi takich limitów w ogóle nie mamy, co daje ogromną przewagę nad rywalami, ponieważ nie jesteśmy w żaden sposób ograniczani. Pełna swoboda w ustawieniu usługi VPN na komputerach, smartfonach, tabletach i smart TV oraz konsolach przekłada się na komfort użytkowania VPN-a każdego dnia. W sytuacji, gdy jesteśmy bardzo aktywnymi użytkownikami, Surfshark będzie w stanie sprostać naszym oczekiwaniom i to za kwotę, która wyda Wam się śmiesznie niska. Jesteście gotowi? Oto ona: przy zakupie usługi na dwa lata cena miesięcznego dostępu to zaledwie 1,99 dolara, czyli niecałe 8 złotych. Na tle innych wydatków na usługi online jest to więc naprawdę niewiele, a przecież dostęp do HBO Max to nie wszystko, na co pozwoli Surfshark.

Niektóre usługi potrafią więcej

Należy bowiem pamiętać o innych platformach VOD, do których dostępu wciąż nie mamy. Należą do nich także brytyjski BBC iPlayer, amerykańskie Hulu i Disney+, a w przypadku Netfliksa sytuacja jest jeszcze nieco bardziej… komfortowa. Wszystko dlatego, że gigant dysponuje zróżnicowanym katalogiem treści na różnych rynkach. Posiadając wykupione konto w naszym kraju i zmieniając lokalizację za pomocą VPN-a będziemy mogli bez przeszkód obejrzeć filmy i seriale, które oferowane są użytkownikom Netfliksa także na innych kontynentach. Te różnice czasem opierają się o liczbę dostępnych produkcji (w USA jest ich na Netflix blisko dwa razy więcej niż w Polsce), a czasami chodzi o pojedyncze tytuły, które znajdują się tylko we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy nawet krajach azjatyckich.

Surfshark to sprawdzone i uniwersalne rozwiązanie

Wybierając ofertę Surfsharka nabywacie też dodatkowe narzędzia, jak bloker reklam, ochronę prywatności, a nawet przygotowaną przez Surfshark prywatną wyszukiwarkę. Jeśli obawiacie się o swoje (opłacone) konto, to bez żadnego problemu możecie aktywować dwustopniową weryfikację w trakcie logowania - bez potwierdzenia po Waszej stronie za pomocą kodu czy aplikacji, nikt nie będzie w stanie przejąć dostępu do konta. Nie musicie wierzyć tylko naszej rekomendacji, bo Surfshark został wybrany jak numer TOP2 w rankingach serwisów TechRadar i CNET-u.

Nie należy się też obawiać o kompatybilność Surfshark z Waszym urządzeniem - lista wspieranych platform zawiera:

 • system Windows
 • system macOS
 • system Linux
 • system iOS
 • system Android
 • przeglądarkę Chrome
 • przeglądarkę Firefox
 • przystawki i telewizory Fire TV
 • przystawki Apple TV
 • konsole Xbox One
 • konsole PlayStation 4

Choć powyżej skupiliśmy się głównie na celach rozrywkowych Surfsharka, to zdecyzowanie warto jeszcze raz podkreślić, że dzięki usłudze VPN Wasza aktywność w Sieci jest o wiele bezpieczniejsza. Przesyłane do i z Sieci informacje przemieszczają się bezpiecznym tunelem, który pozwala zachować więcej prywatności i zmniejszyć szanse na ewentualne ataki i kradzieże. Jest to coraz częściej stosowana metoda i wiele osób decyduje się na taki krok, by później w ogóle z aktywnego VPN-a nie rezygnować, niezależnie od tego, jakiego rodzaju zadań wykonuje przez Internet. Jak opisaliśmy powyżej, taka dwutorowość usługi sprawia, że każdy aspekt aktywności online jest bezpieczniejszy, a Sieć oferuje większe możliwości, bo niedostępne na co dzień treści, narzędzia czy platformy znajdują się w naszym zasięgu. 

Dla czytelników Antyweb przygotowano specjalną ofertę z aż 83 procentową zniżką. Dzięki niej za wszystkie korzyści Surfsharka zapłacicie zaledwie 7,95 zł miesięcznie przez dwa lata (w sumie koszt wynosi tylko 190,80 za 24 miesiące!).

Kliknij i przekonaj się sam!

--

Materiał powstał we współpracy z marką Surfshark

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu