Felietony

Nowe powiadomienia w Google Plus, już nic nie umknie Twojej uwadze

Grzegorz Ułan
Nowe powiadomienia w Google Plus, już nic nie umknie Twojej uwadze
3

Mimo, że powiadomienia na Google Plus są już mocno rozbudowane, ze skutecznością ich bywa różnie. Głównie mam na myśli czas ich dostarczenia. Wiele powiadomień dochodzi czasem z dużym opóźnieniem. Dziś Google dodał nowe funkcje w tym systemie, które raz, że powinny usprawnić ten system, dwa, dadzą...


Mimo, że powiadomienia na Google Plus są już mocno rozbudowane, ze skutecznością ich bywa różnie. Głównie mam na myśli czas ich dostarczenia. Wiele powiadomień dochodzi czasem z dużym opóźnieniem. Dziś Google dodał nowe funkcje w tym systemie, które raz, że powinny usprawnić ten system, dwa, dadzą nam większą kontrolę nad nimi.

Do tej pory za pomocą suwaka w poszczególnych kręgach mogliśmy określić częstotliwość pojawiania się wpisów. Teraz dodatkowo możemy włączyć powiadomienia o każdej nowej wiadomości w danym kręgu.

Przydatna opcja, zwłaszcza w naszym głównym kręgu, w którym mamy najważniejsze swoje kontakty, jak i sami jesteśmy w nim aktywni. Dodatkowo podczas publikacji swoich wpisów, zamieszczanych w wybranych kręgach, przy ważnych wiadomościach, możemy zaznaczyć, by wszyscy ich członkowie otrzymali powiadomienie o danej aktualizacji.

Podczas sprawdzania nowych funkcji zaskoczył mnie dziś jeszcze nowy komunikat o włączeniu funkcji rozpoznawania twarzy. Nie wiem czy to już było wcześniej, profilaktycznie podziękowałem jednak na razie tej akurat nowości:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu