VOD

Nowe odcinki "Ucho Prezesa" na VOD Showmax

Grzegorz Ułan
Nowe odcinki "Ucho Prezesa" na VOD Showmax
22

Błyskawiczny sukces tego miniserialu politycznego, który idealnie wkomponował się w naszą aktualną sytuacje polityczną, sprawił, że zaczęły się nim interesować różne podmioty w Polsce. Nic dziwnego, w przeciągu miesiąca serial ten miał prawie 30 mln wyświetleń na YouTube, mowa o wyemitowanych do tej pory czterech odcinkach. Po ostatnim odcinku poinformowano, że kolejny pojawi się 15 lutego. To też start w Polsce nowej platformy streamingu filmowego Showmax.

Jak dowiedział się nieoficjalnie Press.pl jedną z polskich pozycji na Showmax w dniu debiutu ma być właśnie serial "Ucho Prezesa". Obie strony ani nie potwierdzają tej informacji ani nie zaprzeczają. Więc wszystko wskazuje na to, że oprócz YouTube (przynajmniej tak obiecywali) Robert Górski z ekipą Moralnego Niepokoju będzie miał swoje miejsce w nowym serwisie VOD.

Abonament w Showmax miesięcznie ma kosztować 19,90 zł, dostępne pozycje będzie można oglądać na desktopie jak i na urządzeniach mobilnych. Aplikacje są już dostępne w sklepach w języku polskim.

Tak więc mamy kolejny serwis VOD w dość konkurencyjnej cenie, Netfliksa mamy za 34 zł, HBO GO za 20 zł. Sukces zależy od zawartości jaką Showmax zaoferuje polskim użytkownikom. Z pewnością samo "Ucho Prezesa" nie zagwarantuje powodzenia, zwłaszcza jeśli nadal będzie dostępny na YouTube, ale to dobry kierunek, by wzbudzić zainteresowanie.

Czekając na premierę 15 lutego, zapraszam do obejrzenia pierwszy czterech odcinków "Ucho Prezesa", jeśli jeszcze nie oglądaliście:)

Ucho Prezesa odc. 1 - Nowy gabinet

https://youtu.be/LYiAathvVYI

Ucho Prezesa odc. 2 - Zarządzanie przez kryzys

https://youtu.be/vJArZ1jvMLo

Ucho Prezesa odc. 3 - Coś wisi w powietrzu

https://youtu.be/meBI0dmQRws

Ucho Prezesa odc. 4 - Na czym stoimy?

https://youtu.be/2J2jdcU0SYM

/\/>

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wklejka