Felietony

Nowe mapy do Call of Duty Black Ops (Xbox) już dostępne!

Grzegorz Marczak
Nowe mapy do Call of Duty Black Ops (Xbox) już dostępne!
4

Call of Duty Black Ops to jedna z nielicznych gier w którą gram na Xbox, szybkie 30 minut tej strzelaniny pozwala mi się całkiem przyjemnie zrelaksować. Tak więc jako gracz CoD z przyjemnością zakupiłem dzisiaj zestaw dodatkowych map nazwany Escalation. Jest to już drugi pakiet map jaki wyszedł jako...

Call of Duty Black Ops to jedna z nielicznych gier w którą gram na Xbox, szybkie 30 minut tej strzelaniny pozwala mi się całkiem przyjemnie zrelaksować. Tak więc jako gracz CoD z przyjemnością zakupiłem dzisiaj zestaw dodatkowych map nazwany Escalation. Jest to już drugi pakiet map jaki wyszedł jako rozszerzenie do tej gry. Według Activision Blizzard pierwszy pakiet został pobrany ponad 20 milionów razy co wygenerowało dla firmy ok 300 milionów dolarów. Widać, więc jak świetnym biznesem są tego typu dodatki. Pytanie tylko ile na nich można pociągnąć w momencie kiedy konkurencja zapowiedziała już nowe wersje swoich produktów ?

W nowym dodatku Escalation do gry zostaje dodane 5 nowych map 4 dla trybu multiplayer i jedna dla trybu zombie. Wszystko to za cenę 1200 MS points czyli ok 15 dolarów (nie pamiętam w tej chwili ile kosztują punkty w polskim sklepie). W sumie zestaw map waży blisko 1GB także na jego pobranie trzeba będzie chwilę poczekać. Warto też zwrócić uwagę czy się ma polską czy też angielską wersję gry bo w zależności od tego trzeba wybrać odpowiedni zestaw map Escalation.

Pograłem chwilę w nowe mapy i na razie mam dość mieszane uczucia - ale tak jest za każdy razem kiedy zaczyna się grę na nieznanym terenie i ze wszystkich stron dostaje się niespodziewane strzały :) Z czasem jednak na pewno będzie lepiej, choć w niektórych mapach jest moim zdaniem za dużo miejsc dla snajperów i tych co lubią się chować.

W każdym razie na szybkie odreagowanie pogody za oknem CoD Escalation jest idealne. Szkoda tylko, że nie wcelowali w premierą w sam początek majowego weekendu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GryCOD