Moje przemyślenia

Nowe ekskluzywne gadżety dla fanów motoryzacji - smartfon i tablet Lamborghini

MK
Marcin Kamiński
4

Jeżeli opisywany niegdyś na łamach Antyweb telefon Porsche Design BlackBerry to dla Was za mało, powinniście zainteresować się nowym luksusowym gadżetem, przygotowywanym z myślą o fanach motoryzacji. Mowa o całej serii urządzeń mobilnych z logo znanej włoskiej sportowej marki – Lamborghini. Do sprze...

Jeżeli opisywany niegdyś na łamach Antyweb telefon Porsche Design BlackBerry to dla Was za mało, powinniście zainteresować się nowym luksusowym gadżetem, przygotowywanym z myślą o fanach motoryzacji. Mowa o całej serii urządzeń mobilnych z logo znanej włoskiej sportowej marki – Lamborghini. Do sprzedaży mają trafić pozłacane telefony, ekskluzywny smartfon oraz rasowo wyglądający tablet. Debiut całego kompletu ma odbyć się już w sierpniu na terenie Rosji, gdzie najbardziej luksusowe elektroniczne gadżety są niezwykle pożądane.

Zapowiedziany smartfon z oznaczeniem modelu TL700 ma wyróżniać się już samym wyglądem: złoto oraz skóra krokodyla powinny skusić najbardziej wymagających klientów. Szafirowe szkło chroni ekran przed porysowaniem. Urządzenie posiadać będzie system Android 2.3, ekran o wielkości 3,7 cala i rozdzielczości 800x480 oraz aparat fotograficzny 5-megapixeli. Cena robi o wiele większe wrażenie niż parametry i wynosi ok. 2,750 dolarów amerykańskich, czyli mniej więcej 9,000 zł. Pozłacane telefony mają kosztować niewiele mniej, bo 2,300 dolarów.

Tablet Lamborghini o symbolu L2800 ma być dostępny w podobnej cenie co smartfon i oferować zbliżone parametry techniczne oraz ten sam system operacyjny. Wyposażono go w ekran o wielkości 9,7 cala, oferujący rozdzielczość 1024x768 pikseli. Zainstalowany procesor to jednostka 1,2 GHz, zaś pamięci RAM zamontowano 512 MB.

Nie jest jasne, czy zaprojektowane specjalnie z myślą o Rosjanach elektroniczne gadżety zawitają do innych krajów. Z pewnością tego typu telefony i tablety mają bardzo wąskie grono odbiorców – cena zależy tutaj głównie nie od parametrów technicznych czy funkcji, lecz użytych materiałów i designu.

Czy Waszym zdaniem ekskluzywne telefony i tablety, najczęściej wyróżniające się jedynie wyglądem, są ciekawą propozycją dla najbardziej wymagających klientów?

Źródło obrazków: 1.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

lamborghini