Telekomy

3x więcej GB za 29 zł. Nowa oferta nju mobile nie do pobicia!

Grzegorz Ułan
3x więcej GB za 29 zł. Nowa oferta nju mobile nie do pobicia!
6

Oferta Nju mobile zaskakuje rynek od samego debiutu w 2013 roku. Nie inaczej jest w nowej jej odsłonie. Operator znacząco zwiększył limit transferu danych w każdym pakiecie, do tego bez podnoszenia cen.

Na początek ważna informacja, choć to już tradycja - nowa oferta dostępna jest zarówno dla nowych klientów jak i obecnych. To jakby ktoś się zastanawiał nad różnicami pomiędzy abonamentami na 2 lata a tymi z miesięcznym okresem zobowiązania.

Zwolennicy abonamentów długoterminowych wnoszą też często, że przy tych z miesięcznym okresem zobowiązania, operator może dowolnie zmieniać ceny. Otóż w Nju mobile od wielu lat najtańszy nielimitowany w rozmowy i wiadomości abonament kosztuje 29 zł miesięcznie. Cena ta nie zmieniła się przy ostatniej zmianie oferty: Nowa oferta nju mobile - więcej GB i telewizja w pakiecie, nie zmieniła się teraz, mimo aż trzykrotnego powiększenia limitu na start.

Nowa oferta na abonament komórkowy w Nju mobile

Dla porównania, zerknijmy najpierw na dotychczasową ofertę. Najtańszy pakiet w abonamencie oraz w subskrypcji kosztował 29 zł i zawierał 20 GB transferu danych na start, 40 GB po pół roku, 50 GB po roku i 60 GB po dwóch latach.


Droższy za 39 zł to 50 GB i 150 GB po dwóch latach, a za 49 zł miesięcznie - 80 GB i 240 GB po 2 latach. Do każdego z tych pakietów abonamentowych można było dobrać dodatkowy numer za 9 zł i drugi dodatkowy numer za 19 zł. Z kolei w subskrypcji dodatkowe numery na koncie obniżały koszt każdego pakietu o 10 zł.

W nowej ofercie, w najtańszym abonamencie i subskrypcji za 29 zł mamy od razu na start 60 GB transferu danych, po pół roku 120 GB, po roku 150 GB, a po dwóch latach aż 180 GB!


W abonamencie za 39 zł z kolei, mamy już na start 80 GB transferu danych, a po dwóch latach 240 GB, natomiast w najdroższym za 49 zł miesięcznie, dostępne będzie teraz aż 100 GB na start i 300 GB po dwóch latach stażu. Oczywiście, dodatkowe numery i ich koszt pozostaje bez zmian.

Oferta nie do pobicia? W cenie 29 zł miesięcznie próżno szukać oferty z nielimitowanymi rozmowami komórkowymi i stacjonarnymi, nielimitowanymi wiadomościami SMS/MMS i 60 GB transferu danych. Mamy wprawdzie tańsze opcje, ale z dużo mniejszym limitem. W a2mobile - 10 GB za 19,90 zł, Lajt mobile - 10 GB za 19,90 zł, w Virgin Mobile - 20 GB za 20 zł, Heyah 01 - 20 GB za 19,99 zł czy Plush 25 zł za 15 GB (20 GB).

Jeśli chodzi o oferty bez zobowiązania, 60 GB (pół roku bez limitu) dostępne jest w Red Bull Mobile, ale za 40 zł miesięcznie. Poza tym w nju mobile limit transferu rośnie wraz ze stażem, a obecni klienci mogą już teraz korzystać z limitu przysługującego odpowiadającemu im stażowi.

Nowa oferta na internet mobilny w Nju mobile

Istotnie zwiększył się też limit transferu danych w ofercie na internet mobilny. Dotychczas w cenie 29 zł miesięcznie, na start dostawaliśmy limit 60 GB, po pół roku 120 GB, po roku 150 GB, a po dwóch latach stażu 180 GB.


W nowej ofercie, nadal za 29 zł miesięcznie na start jest 100 GB, po pół roku 200 GB, po roku 250 GB, a po dwóch latach aż 300 GB. Tutaj również w zasadzie brakuje konkurencji zwłaszcza, jeśli mówimy o końcowym limicie 300 GB za 29 zł miesięcznie.

Kto może skorzystać z nowych limitów w nowej ofercie Nju Mobile? Wszyscy nowi klienci, którzy od dzisiaj zdecydują się na aktywacje którejś z powyższych taryf. Z kolei obecnym klientom, korzystającym z taryf: „nju 29 zł z TV”, „nju 39 zł z TV”, „nju 49 zł z TV”, nju komórkowy (subskrypcja) oraz nju internetowy (internet mobilny), nowe limity włączą się automatycznie wraz z nowym okresem rozliczeniowym, najpóźniej do dnia 31 marca 2024 roku.

Natomiast, jeśli nadal korzystacie z którejś ze starszych taryf - z mniejszymi limitami transferu danych, nowe limity włączą się Wam po bezpłatnej aktywacji tych wymienionych wyżej. Zmiany możecie dokonać na swoim koncie nju, w zakładce Usługi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu