Felietony

No to mamy prawdziwą rewolucję od Orange – nju.mobile już dostępne

Grzegorz Ułan
No to mamy prawdziwą rewolucję od Orange – nju.mobile już dostępne
70

Do tej pory to Play zdążył już nas przyzwyczaić do rewolucyjnych ofert na rynku naszych telekomów. Teraz przyszedł czas na Orange i muszę przyznać, że zaskoczył mnie mocno swoja propozycją, ciężko będzie ją przebić. nju.mobile to łączona oferta zarówno na kartę jaki na opcję z rachunkiem, z tym,...

Do tej pory to Play zdążył już nas przyzwyczaić do rewolucyjnych ofert na rynku naszych telekomów. Teraz przyszedł czas na Orange i muszę przyznać, że zaskoczył mnie mocno swoja propozycją, ciężko będzie ją przebić.

nju.mobile to łączona oferta zarówno na kartę jaki na opcję z rachunkiem, z tym, że umowa zawierana jest na czas nieokreślony i w każdej chwili możemy z niej zrezygnować. I teraz najlepsze, jeśli wydawaliście do tej pory więcej niż 57 zł na rozmowy, smsy i internet w tej ofercie nie wydacie ani grosza więcej.

Po przekroczeniu kwoty 29 zł miesięcznie za rozmowy do wszystkich sieci, 9 zł miesięcznie za SMSy i MMSy i 19 zł miesięcznie za dostęp do Internetu można korzystać z tych usług bez limitu. Jedynie w przypadku przekroczenia 1GB transferu danych jego prędkość spada do 16kbps, jednak nadal można dokupić dodatkowy transfer - 350 MB za 5 zł lub 700 MB za 7 zł.

Oferta na kartę umożliwia nielimitowane rozmowy i smsy po przekroczeniu kwoty 2 zł, po czym do końca dnia można dzwonić i esemesować bez obawy o koszty. Jeśli chodzi o internet w ofercie na kartę dzienny limit to 100MB, bez "lejka", czyli po przekroczeniu tego transferu będą pobierane opłaty z naszego konta. Ewentualnie można dokupić pakiet 350MB za 7 zł, ważny cały miesiąc.

A koszty też nie są duże.

Szczegóły i regulamin ofert znajdziecie na stronach nju.mobile:

- na kartę
- rachunkiem

Tak na gorąco oceniając, to świetna oferta, zwłaszcza ta z rachunkiem, jeśli nie chcecie wiązać się umową, a obecne koszty jakie ponosicie przekraczają 60 zł, wydaje się, że nie ma lepszej opcji obecnie dostępnej na rynku. Patrząc na siebie muszę stwierdzić, że jeśli nie skorzystałbym z tej propozycji traciłbym miesięcznie około 30 zł, płacąc obecnie o tyle więcej za swój abonament i to bez opcji bez limitu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

nju.mobile