Telekomy

Nowa oferta na abonament w Orange, HBO w prezencie na rok w Orange Love i tańsza Neostrada

Grzegorz Ułan
32

Takie trzy nowości ogłosił dziś Orange, o pierwszej wspominałem już dziś przy okazji porównania ofert dla par, dodatkowo dla klientów wybierających Orange Love składający się z trzech bądź czterech usług Orange udostępnia trzy kanały HBO oraz HBO GO za darmo aż na 12 miesięcy.

Nowa oferta abonamentowa w Orange

Wspomniane zmiany w abonamentach Orange dotyczą osób, które decydują się na ofertę dla par bądź rodzin i wybierają więcej niż jeden numer telefonu w wybranych Planach. Do tej pory mozna było dobrać kolejne numery za 19,99 zł każdy, ale tylko z Planem Standardowym, nowa oferta jest bardziej elastyczna i niezależnie od wybranego Planu, czy to Standardowego, Optymalnego czy Wzbogaconego, zawsze kolejny numer dostaniemy z rabatem 20 zł.

Dodatkowo znika opcja Bezpieczny internet, która mogła irytować klientów, którzy wykorzystywali cały limit transferu w miesiącu, gdyż do tej pory włączał im się z automatu dodatkowy limit 2 GB za 10 zł, dopiero potem lejek. Od teraz, w Planie Optymalnym i Wzbogaconym włącza się od razu lejek i to przyzwoity - 1 Mb/s po przekroczeniu odpowiednio 10 GB i 20 GB transferu w miesiącu. Natomiast w Planie Standardowym dostajemy pakiet 2 GB w miesiącu, później lejek 16 kb/s, a w Planie Standardowym 5 GB i podobne ograniczenie prędkości po przekroczeniu tego limitu. W każdej chwili można też dokupić dodatkowy gigabajt za 3 zł, wystarczy wysłać SMS-a o treść AKT GB pod numer 80147 lub aktywować dodatkowy GB w aplikacji Mój Orange.

HBO i HBO GO za darmo przez rok w Orange Love

Prawdziwa gratka dla kinomanów czeka w ofercie Orange Love, gdzie trzy kanały HBO - HBO HD, HBO2 HD i HBO3 HD oraz poprzez aplikację czy internet HBO GO dostępny będzie za darmo dla klientów, którzy wykupią 4 usługi - Internet domowy, Orange TV, abonament komórkowy i telefon domowy lub zestaw 3 usług: internet LTE z telewizją i abonamentem komórkowym.

Oszczędność jest dość spora, bo jak wiemy HBO GO dostępne jest już w Polsce jako samodzielna usługa za 29,90 zł miesięcznie, tak więc przy opcji za 99,99 zł możemy liczyć na oszczędność tych prawie 30 zł, jeśli oczywiście nosimy się z zamiarem zakupu HBO GO.

Tańsza Neostrada w Orange

Orange to nie tylko obecne światłowody, ale i ciągle popularna Neostrada i klienci decydujący się na skorzystanie z ADSL i VDSL mogą liczyć na obniżenie kosztów miesięcznych. W umowie na 2 lata zniesiona zostanie opłata aktywacyjna, a przez pierwszy rok abonament kosztował będzie 39,99 zł, później 69,99 zł miesięcznie. Tak więc będzie taniej miesięcznie o 15 zł, co powinno zrekompensować klientom trochę fakt, konieczności ponoszenia opłaty za utrzymanie łącza. Orange wylicza, że przez całą umowę zaoszczędzicie teraz 410 zł. Dodatkowo klienci wybierający internet domowy do 10 i 20 Mb/s dostają modem Livebox 2.0 za 1 zł miesięcznie, czyli o 9 zł taniej niż obecnie.

Załóż światłowodowe łącze u siebie w domu. Kliknij!

Źródło: Blog Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu