Telewizja

Nowa aplikacja START na wybranych dekoderach nc+

Grzegorz Ułan
Nowa aplikacja START na wybranych dekoderach nc+
39

Platformy satelitarne czy też kablowe oferują dziś multum kanałów i programów, spośród których coraz ciężej wybrać te interesujące pozycje. Dlatego też operatorzy udostępniają co rusz, nowe wersje narzędzi, które mają pomóc i uprościć nam korzystanie z ich oferty.

Od 18 stycznia klienci nc+ uzyskają dostęp do nowej aplikacji START. Dostępna jest na kanale ZERO, jak i z menu dekodera, będzie ją można też ustawić jako ekran startowy dekodera. W samej aplikacji znajdziemy propozycje na każdy dzień - mają to być wybrane tytuły do obejrzenia spośród najlepszych filmów, seriali, wydarzeń sportowych i programów dla dzieci, dostępnych na wszystkich kanałach.

Wszystkie powyższe udogodnienia będą dostępne po wciśnięciu ZERA na pilocie lub wejścia do aplikacji z Menu. Będzie to swoiste centrum dowodzenia dekoderem i jego zawartością. Podsumowując, będzie to aplikacja, która zaoszczędzi Twój czas spędzony na szukaniu czegoś co Cię zainteresuje, nie będziesz musiał skakać po programach, żeby coś znaleźć, bo tam masz wszystko pod ręką!

Z poziomu aplikacji będziemy mogli też uzyskać dostęp nc+ GO TV, rachunku oraz do wszystkich nagrań na dekoderze. Nową aplikację START możecie obejrzeć na poniższym filmie:

Aplikacja dostępna będzie najpierw dla dekoderów Wifi PremiumBox+. 24 stycznia 2017 roku wejdzie na turboBOX+. Aby skorzystać z wszystkich funkcji dekoder musi być podłączony do Internetu.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu