24

No to mam oficjalnie iPada w Polsce – od 2099 za najtańszy model!

Zgodnie z przewidywaniami, iSpot uruchomił dziś oficjalną sprzedaż iPada w Polsce. Przez oficjalna rozumiem taką w której polski klient ma pełne wsparcie i naprawy gwarancyjne realizowane w naszym kraju i przy pełnym błogosławieństwie firmy Apple (mam nadzieję, że tak właśnie jest). Najważniejsza informacją są jednak ceny – bo co do specyfikacji urządzenia, które jest od […]

Zgodnie z przewidywaniami, iSpot uruchomił dziś oficjalną sprzedaż iPada w Polsce. Przez oficjalna rozumiem taką w której polski klient ma pełne wsparcie i naprawy gwarancyjne realizowane w naszym kraju i przy pełnym błogosławieństwie firmy Apple (mam nadzieję, że tak właśnie jest).

Najważniejsza informacją są jednak ceny – bo co do specyfikacji urządzenia, które jest od miesięcy na rynku nie trzeba się chyba rozpisywać.

Oto oficjalny cennik:

iPad WIFI 16GB – 2099 PLN
iPad WIFI 32GB – 2499 PLN
iPad WIFI 64GB – 2899 PLN

iPad 3G 16GB – 2499 PLN
iPad 3G 32GB – 2899 PLN
iPad 3G 64GB – 3299 PLN

Porównując ceny w nokaut.pl okazuje się, że iSpot wystawił naprawdę ciekawą ofertę. Z dużych znanych sklepów chyba tylko komputronik ma lepszą ofertę ale dotyczy to tylko wersji najtańszego iPad czyli z WIFI 16GB.