Moje przemyślenia

Pirates Saga - Nowiutka polska świetnie wyglądająca gra na Facebooka

GM
Grzegorz Marczak
42

Cieszy mnie, że coraz więcej ciekawych produkcji naszego czyli polskiego autorstwa pojawia się na rynku jeśli chodzi o gry mobilne i gry na Facebooka. Ostatnio na blogu wrzucałem obrazki z nowej gry (choć szczegółów jeszcze nie mogę ujawnić), która niebawem ma pojawić się na Facebooku a dziś mam prz...

Cieszy mnie, że coraz więcej ciekawych produkcji naszego czyli polskiego autorstwa pojawia się na rynku jeśli chodzi o gry mobilne i gry na Facebooka. Ostatnio na blogu wrzucałem obrazki z nowej gry (choć szczegółów jeszcze nie mogę ujawnić), która niebawem ma pojawić się na Facebooku a dziś mam przyjemność przedstawić nowy projekt wrocławskiego cantstopgames.com

Pirates Saga to gra, która właśnie teraz ma premierę na Facebooku. W grze wcielamy się w postać młodego pirata, który wyrusza w podróż po morzach w poszukiwaniu skarbów i chwały. W trakcie gry podąża się za questami, z których zbudowany jest wątek fabularny. W międzyczasie ulepsza się statek, wykonuje zadania poboczne, zdobywane w kolejnych lokacjach i dawane przez przyjaciół.
I tutaj jest bardzo ciekawa informacja - otóż w grze można także walczyć z innymi graczami w trybie PVP (w czasie rzeczywistym). Jeśli ktoś nie chce walczyć z innymi, nie musi, ale traci na tym mnóstwo zabawy, no i oczywiście nagród - po wygranej walce można komuś zabrać część ładunku.

Na razie Pirates Saga jest w wersji angielskiej co jest dla mnie zrozumiałe zważywszy na potencjalny zasięg jaki można zyskać. Natomiast polska wersja to podobno tylko kwestia czasu.

Osobiście nie grałem jeszcze w żadną grę na Faceoboku ale myślę, że piraci mnie skuszą. Oprawa graficzna gry jest moim zdaniem świetna, widać też że jest to dość zaawansowany projekt w którym nie chodzi o bezmyślne klikanie czy też nudne sadzenie drzewek.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebook