AntywebTV

Feluś, Fakty i polscy piraci

Tomasz Popielarczyk
Feluś, Fakty i polscy piraci
19

Poniedziałkowy przegląd tygodnia tym razem z dwoma mało optymistycznymi tematami. Rozmawialiśmy o przekraczającym wszelkie granice przyzwoitości Fakcie, a także problemie piractwa w polskich firmach. Nie zabrakło jednak miejsca na rzeczy bardziej przyjemne! Ledwo wróciłem z Intel Developer Forum...

Poniedziałkowy przegląd tygodnia tym razem z dwoma mało optymistycznymi tematami. Rozmawialiśmy o przekraczającym wszelkie granice przyzwoitości Fakcie, a także problemie piractwa w polskich firmach. Nie zabrakło jednak miejsca na rzeczy bardziej przyjemne!

Ledwo wróciłem z Intel Developer Forum 2015, które odbywało się w San Francisco i już mnie zaciągnęli do poniedziałkowego przeglądu tygodnia. Razem z Grześkiem rozmawialiśmy o tym, co nas poruszyło najbardziej w minionych dniach. Ja natomiast nie mogłem przegapić takiej możliwości i opowiedziałem o tym, co mogłem zobaczyć podczas IDF-a. Jak wyszło? Rezultaty możecie oglądać poniżej.

Gorąco zachęcamy Was do subskrybowania AntywebTV. Mamy w głowie masę pomysłów na kolejne materiały, a w pierwszych dniach września przygotujemy soczyste relacje z targów IFA w Berlinie. Zdecydowanie warto być tam z nami!

P.S. nagrywaliśmy, nagrywamy i nagrywać pewnie jeszcze długo będziemy sprzętem od Sony.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu