Moje przemyślenia

Niesamowite dodatki 3D do Androida - to trzeba zobaczyć!

Grzegorz Marczak
Niesamowite dodatki 3D do Androida - to trzeba zobaczyć!
20

Firma The Astonishing Tribe w skrócie TAT zaprezentowała swoje dodatki do systemu Android. O firmie tej mogliście już wcześniej przeczytać na Antyweb przy okazji aplikacji Augmented Reality jaką przygotowywali do zarządzania naszą tożsamością i wszystkimi danymi z nią związanymi. Pomysł jednak docel...

Firma The Astonishing Tribe w skrócie TAT zaprezentowała swoje dodatki do systemu Android. O firmie tej mogliście już wcześniej przeczytać na Antyweb przy okazji aplikacji Augmented Reality jaką przygotowywali do zarządzania naszą tożsamością i wszystkimi danymi z nią związanymi. Pomysł jednak docelowo upadł a TAT zajęło się wzbogacaniem wyglądu i funkcjonalności Androida i trzeba przyznać, że efekty ich pracy robią niesamowite wrażenie.

TAT zbudował przede wszystkim zestaw widgetów 3D, które można umieścić na głównym ekranie telefonu dodatkowo jest też bardzo ciekawie wyglądająca mapa która w zależności od kąta nachylenia przechodzi z widoku 2D czyli płaskiej graficznej mapy na obraz 3D gdzie widzimy prawie trójwymiarowe zdjęcia budynków i ulic.

Zobaczcie zresztą sami (video poniżej). Można powiedzieć, że są to tylko zbędne gadżety, które tak naprawdę wzbogacają jedynie warstwę graficzną całego interfejsu. Dla mnie jednak jest to przede wszystkim demonstracja tego co jeszcze można z smartphonów wycisnąć.


Widget 3D


Mapa 3D


Kontakty 3D


Dynamiczny wallpaper

Filmy i info pochodzi z readwriteweb.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Google