Po Godzinach

Nielimitowany dostęp do audiobooków za 19,99 zł w Empiku!

KK
Konrad Kozłowski
28

Zgodnie z oczekiwaniami Empik zaprezentował nową ofertę abonamentową - znamy jej wszystkie szczegóły! Za dostęp przez miesiąc do ponad 2000 audiobooków zapłacimy tylko 19,99 zł, ale trzeba się spieszyć, bo to promocja czasowa!

Empik rozszerza swoją ofertę subskrypcji - po wcześniej zaprezentowanym abonamencie na lektury, nadszedł czas na chciałoby się powiedzieć tę właściwą ofertę. W katalogu usługi znajdują się w tym momencie dokładnie 2382 tytuły będące audiobookami i dostęp do nich wszystkich kosztować nas 19,99 zł, a Empik oferuje także 14-dniowy okres próbny wolny od opłat. Wspomniana kwota 19,99 zł obowiązuje jednak tylko do końca 2019 roku i tylko wtedy, gdy subskrypcję wykupimy przed końcem tego roku - najwyraźniej później będzie niezbędne utrzymywanie aktywnego abonamentu, by nie stracić obniżki. A jaka będzie standardowa cena?

By to sprawdzić zapoznałem się z regulaminem promocji dostępnym na stronie. Tam można łatwo znaleźć, że standardową ceną za miesiąc będzie 29,99 zł, a więc dokładnie tyle samo ile wynosi abonament w Storytel i 10 złotych więcej, niż oferta subskrypcyjna w Audiotece, gdzie co miesiąc można odebrać za tę kwotę jeden z ponad 8 tysięcy audiobooków i przypisać do konta.

Zerknijmy więc na ofertę nowego abonamentu - sami zrobicie to klikając w ten link. Empik najwyraźniej pozwala filtrować swoją ofertę pod kątem konkretnej usługi "Audiobooki bez limitu". W katalogu, już na pierwszy rzut oka, widać takie nowości jak książki Kuby Wojewódzkiego i Kasi Nosowskiej, a także wiele innych. Niestety, bez wykupienia dostępu najwyraźniej niemożliwe jest przeszukiwanie oferty pod kątem konkretnych tytułów, ale odnoszę wrażenie, że asortyment zawiera sporą cześć audiobooków mp3 z Empiku, ponieważ na stronach produktów znalazła się specjalna sekcja po prawej stronie, gdzie można wybrać sposób dostarczenia tytułu - zamiast sprzedaży w empik.com wybieramy empik go i wtedy podpowiadana jest oferta abonamentowa. "Pan Mercedes" czy "Kastor" również są uwzględnione w katalogu, ale np. "Gra o tron" lub trylogia "Władcy pierścieni" już nie.

Udało mi się ustalić, że w chwili obecnej oferta abonamentowa zawiera około połowę katalogu cyfrowych audiobooków sklepu Empik. Planowane jest jednak oczywiście rozszerzenie jej o kolejne pozycje i całkiem możliwe, że jeszcze przed końcem listopada liczba dostępnych audiobooków wzrośnie o około 1000. 

Wszystko później prowadzi nas do najnowszej aplikacji Empik Go, gdzie możecie czytać i słuchać zakupione ebooki oraz audiobooki w Empiku, także w trybie offline. Szczegóły nowej subskrypcji "Audiobooki bez limitu" znajdziecie na dedykowanej stronie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu