Biznes

Zakupy Codzienne z Carrefour dostępne będą w całym kraju

Grzegorz Ułan
Zakupy Codzienne z Carrefour dostępne będą w całym kraju
22

O pomyśle sieci sklepów Carrefour na zakaz handlu w niedzielę, informowałem Was jako pierwszy 21 lutego 2018 roku, co wyczytałem z regulaminu przesyłanego przez sieć klientom, a nie mediom. Na podobne odkrycie trafiła właśnie Rzeczpospolita.

Zakupy Codzienne, to projekt który Carrefour uruchomił 6 marca 2018 roku, jednak początkowo udostępniony został jedynie dla mieszkańcom Warszawy i Katowic, rozszerzony o Kraków 10 maja 2019 roku.

Teraz Rzeczpospolita informuje, że w podobny sposób, czyli za pośrednictwem regulaminu swojego sklepu internetowego, Carrefour wprowadza dostawy zakupów spożywczych na terenie całego kraju już od 21 października tego roku.

Od 21.10.2019 r. będziemy dostarczać zakupy spożywcze w całej Polsce! Dla nowego obszaru dystrybucji sposobem dostawy zamówień będzie wysyłka realizowana przez firmę kurierską. Dodatkowo, będziesz informowany o statusie twojego zamówienia poprzez SMS. Dzięki czemu będziesz wiedział kiedy zakupy codzienne będą u ciebie.

Zakupy można zamawiać na stronie Zakupy Codzienne, dostawa zostanie zrealizowana nawet tego samego dnia, jeśli nie ma zbyt dużego obłożenia. Jednak najlepiej zamówić dzień wcześniej. Jako formę odbioru mamy do wyboru - dostawę do domu, samodzielny odbiór w sklepie gotowych zakupów, Carrefour Drive lub Coolomaty.

Realizacja dostaw będzie się odbywała w godzinach od 8:00 do 22:00. Cena usługi nie jest mała, bo prawie 20,00 zł, przy zakupach do kwoty 100,00 zł - to dużo jak na jednodniowe zakupy, więc aby uniknąć tej dopłaty trzeba zrobić zakupy na więcej dni. W przypadku zebrania produktów na kwotę do 180,00 zł koszt dostawy obniży się do 9,90 zł, a powyżej kwoty 180,00 zł za dostawę nie zapłacimy ani złotówki.

Źródło: Rzeczpospolita.

Aktualizacja 09.10.2019

Dostaliśmy dziś od Carrefoura komentarz do powyższego wpisu. Okazuje się jednak, że całotygodniowe dostawy realizowane będą nadal w ograniczonej liczbie lokalizacji w kraju.

Dostawy kurierskie, które uruchamiamy za 2 tygodnie, dotyczyć będą artykułów niewymagających chłodzenia i realizowane będą przez zewnętrzną firmę kurierską - od poniedziałku do piątku. Z kolei formy dostaw, które Państwo prezentują dotyczą dostaw realizowanych przez nas - dostępnych dla klientów, którzy znajdują się w zasięgu pełnego sklepu e-grocery, tj. mieszkańców Warszawy, Krakowa, Katowic oraz Sosnowca, Chorzowa, Czeladzi i Siemianowic Śląskich.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu