Netflix

Widowiskowe sci-fi George'a Clooney'a na zwiastunie. Data premiery "Niebo o północy" na Netflix

Konrad Kozłowski
Widowiskowe sci-fi George'a Clooney'a na zwiastunie. Data premiery "Niebo o północy" na Netflix
4

Netflix zaprezentował zwiastun filmu sci-fi "Niebo o północy" George'a Clooney'a. Premiera nowej produkcji już w grudniu.

"Niebo o północy" - film sci-fi George'a Clooney na Netflix

"Niebo o północy" to film nakręcony na podstawie książki "Dzień dobry, północy" autorstwa Lily Brooks-Dalton. George Clooney wyreżyserował produkcję i zagrał w niej główną postać naukowca Augustine, który samotnie pracuje na Arktyce. Wraz z nim mieszka córka. Po nawiązaniu kontaktu ze statkiem Aether, który zmierza ku Ziemi, naukowiec stara się przekazać im informacje o aktualnym stanie naszej planety.

Znamy nowości Netflix w listopadzie. Polskie hity i pewniaki Netfliksa

Na Ziemi doszło do tajemniczej katastrofy i najwyraźniej będzie lepiej dla astronautów, jeśli zmienią kierunek i nie wrócą do domów. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ w bardzo trudnych warunkach Augustine musi przedostać się do innego ośrodka z silniejszą anteną, zanim statek doleci na Ziemię. W astronautów wcieli się Felicity Jones, David Oyelowo, Kyle Chandler, Demián Bichir i Tiffany Boone.

Zwiastun i data premiery filmu "Niebo o północy"

Zwiastun prezentuje się co najmniej dobrze, ale oczywiście z ostateczną oceną wstrzymamy się do chwili dostępu do filmu - być może zobaczymy go przedpremierowo. Debiut zaplanowany jest na 23 grudnia, więc Netflix z determinacją buduje ofertę pełną, która będzie czekać na widzów w okresie świątecznym. Wśród ogłoszonych premier na listopad znajdziemy całe mnóstwo seriali i filmów o tematyce okołoświątecznej, co na pewno może się spodobać głodnym tego nastroju widzom.

„Joker” i mnóstwo nowych seriali. HBO w listopadzie z toną nowości

Netflix kilka razy pokazał nam, że potencjał na świetną historię sci-fi potrafiono zmarnować marną realizacją lub trywialnym zakończeniem, ale w tym przypadku sama baza dla scenariusza oraz doświadczenie George'a Clooney'a chyba pozwalają sądzić, że "Niebo o północy" może być udaną produkcją sci-fi w katalogu serwisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu