Felietony

Nie napisać o Startup Weekend w Poznaniu to grzech

Grzegorz Marczak
Nie napisać o Startup Weekend w Poznaniu to grzech
2

Grzech, który już mi został kilka razy wypomniany. Nadrabiam więc zaległości i spieszę poinformować, że w Poznaniu też będzie impreza Startup Weekend. Jeśli czytacie Antyweb to zasady tej zabawy już znacie, ludzie dobierają się w zespoły które przez 2 dni tworzą swój prototyp startupu po to aby po...


Grzech, który już mi został kilka razy wypomniany. Nadrabiam więc zaległości i spieszę poinformować, że w Poznaniu też będzie impreza Startup Weekend. Jeśli czytacie Antyweb to zasady tej zabawy już znacie, ludzie dobierają się w zespoły które przez 2 dni tworzą swój prototyp startupu po to aby pokazać go później przez jury. Zwycięzca oprócz pomniejszych upominków wygrywa, sławę i chwałę oraz kilkanaście publikacji na jego temat :)

W poznańskiej edycji tej imprezy pojawią się również ciekawi goście. Startupy będą miały możliwość wysłuchania prezentacji Arlette Bentzen, Chief Happinness Officer, która przyjedzie do Polski po raz pierwszy i Alexa Barszczewskiego, konsultanta i coacha także z międzynarodowym doświadczeniem.

Poznań Startup Wekend odbędzie się w dniach 7-9 października, w Pałacu Działyńskich w Poznaniu,Stary Rynek 78/79.

Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami imprezy i uczestnictwem odsyłam na stronę poznan.startupweekend.org

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

poznaństartup weekend