Polska

Netia z własnym VOD - tanie filmy, ale nie dla wszystkich

Konrad Kozłowski
Netia z własnym VOD - tanie filmy, ale nie dla wszystkich
1

Osoby nieprzepadające za subskrypcjami oraz ceniące sobie dostęp do nowszych pozycji powinny być zadowolone - Netia VOD oferuje świeże produkcje do wypożyczenia w dobrych cenach.

Nowa usługa to oferta dla klientów Telewizji Osobistej Netii. Dostęp do niej uzyskacie na dekoderze  Netia Player. Transakcji dokonujemy oczywiście bezpośrednio na urządzeniu, zaś koszty wypożyczenia filmu dopisywane są do naszego rachunku. Ceny rozpoczynają się od 4,99 zł, ale nie przekraczają kwoty 9,99 zł. To całkiem niewiele, a na pierwszy rzut oka jest co oglądać.

Na start Klienci Netii mogą wybierać spośród ponad 100 pozycji, m.in. „Sama przeciw wszystkim”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Planeta Singli”, „Gwiazdy”, „Misiek w Nowym Jorku”, „The Circle. Krąg” i „Amok”.

Aplikacja Netia VOD na dekoderze Netia Player

Spośród wymienionych powyżej tytułów na pewno warto przyjrzeć się The Circle oraz Samej przeciw wszystkim. Jak Netia VOD wypada pod względem technicznym? Jakość filmów, dostępna wersja językowa (napisy/lektor) pozostają niewiadomą, dlatego jeśli dysponujecie takimi informacjami, to będziemy wdzięczni za podzielenie się nimi w komentarzach.

Wypożyczone filmy można oglądać w okresie od 24 do 72 godzin - należy upewnić się, jak wygląda to w przypadku każdego z tytułów. Netia planuje uzupełnić katalog na tyle, by znajdowało się tam ponad 500 wyselekcjonowanych produkcji - nie tylko filmów, ale i seriali. Jakich i w jakiej cenie? O tym przyjdzie nam się dopiero przekonać.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu