Polska

GOG.com obiecuje: gry u nas nie będą droższe niż na Steam

Kamil Świtalski
GOG.com obiecuje: gry u nas nie będą droższe niż na Steam
9

Wczoraj był wielki dzień — doczekaliśmy się złotówek na Steamie. Wiele tytułów dzięki temu możemy kupić nieco taniej, ale GOG widząc zaniepokojenie graczy uspokaja: u nich na pewno za żadną z gier nie zapłacimy drożej!

Rodzimy serwis GOG kilka tygodni temu doczekał się nareszcie polskiej wersji językowej. Wraz z nią pojawiły się nowe pułapy cenowe, w ramach których świetne gry możemy nabyć nawet za 9,99 pln — to najniższa dotychczas stała stawka, na którą możemy tam liczyć. Oprócz wsparcia dla języka polskiego, autorzy zaproponowali nam również cały pakiet bonusów — na dobry początek zaś zaserwowano nam klasyczne polskie produkcje. Kiedy wczoraj na Steamie pojawiły się złotówki, wielu graczy wyraziło niepokój związany z tym, czy zakupy na GOG.com wciąż będą opłacalne. Tak, platforma oferuje zestaw bonusów i gry bez DRM, ale nie jest przecież żadną tajemnicą, że często... wygrywa najtańsza oferta.

GOG zrobi wszystko, by nie być droższym niż Steam

Dlatego też administracja sklepu uspokaja i w oficjalnym komunikacie informuje, że zrobią co tylko w ich mocy, aby nie doszło do sytuacji, w której u konkurencji będzie można nabyć pewne tytuły taniej.

Chcemy Was zapewnić, że e. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej uzyskać zgodę naszych partnerów na obniżenie cen ich produktów.

Należący do CD Projektu sklep od lat cieszy się świetną opinią wśród graczy. I jeżeli zawsze będą tak podchodzić do klienta — to prawdopodobnie nigdy się to nie zmieni. Trzymam kciuki, bo choć sam na komputerze gram raczej z doskoku, to właśnie oni są pierwszym miejscem gdzie kieruje swoje kroki, by zrobić zakupy. A nie jest żadną tajemnicą, że im taniej, tym lepiej, prawda?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu