Netflix

Netflix zamawia 3. i ostatni sezon Zagubionych w kosmosie, premiera w 2021

Kamil Pieczonka
4

Bardzo przyjemna rodzinna historia w przyszłym roku dobiegnie końca. Netflix potwierdził właśnie, że zamówił 3. i ostatni sezon Zagubionych w kosmosie, który pojawi się na platformie streamingowej w 2021 roku.

Zagubieni w kosmosie mieli być trylogią

Serial Zagubieni w kosmosie nie osiągnie może statusu kultowego jak seria Star Trek czy Star Wars, ale z pewnością nie można odmówić uroku tej familijnej produkcji. Zarówno oglądając pierwszy jak i drugi sezon, można spędzić przyjemnie kilka godzin, również z młodszymi domownikami, co potwierdza recenzja ostatniego sezonu opublikowana przez Pawła Winiarskiego. Warto też docenić fakt, że od początku serial planowany był jako trylogia, więc nie ma wielkiego zaskoczenia, że kolejny, 3. sezon, będzie tym ostatnim. To niekoniecznie musi być też zła wiadomość, bo pewnie każdy z nas jest w stanie przypomnieć sobie produkcje, które przeciągano zdecydowanie za długo.

Pierwszy sezon zadebiutował w kwietniu 2018 roku, drugi pod koniec grudnia zeszłego roku. Trzeci sezon pojawi się na platformie Netflix w przyszłym roku, a dokładniejszą datę poznamy pewnie dopiero na kilka tygodni przed premierą. Jeśli odstęp między, pierwszym, a drugim sezonem ma być jakimś wyznacznikiem, to można spodziewać się, że będzie to w połowie przyszłego roku. Jeśli zatem nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z rodziną Robinsonów, to macie sporo czasu na nadrobienie zaległości. Ja serdecznie polecam.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu