VOD

Największe hity Netfliksa w 2023 roku - zobacz wszystkie zapowiedzi!

Konrad Kozłowski
Największe hity Netfliksa w 2023 roku - zobacz wszystkie zapowiedzi!
1

Na pierwszym polskim Netflix Show platforma zapowiedziała ogrom nowych filmów i seriali, które zadebiutują na platformie w tym roku. Wśród nich Znachor, Pan Samochodzik, Dom z papieru: Berlin, 3. sezon Lupina, Tyler Rake 2 i FUBAR.

Aktualizacja 24.03.2023: dodaliśmy odcinek podcastu o nowościach Netflix.

Podczas dedykowanego nowościom wydarzenia Netflix zaprosił twórców i aktorów odpowiedzialnych za część polskich produkcji oraz podzielił się z mediami zapowiedziami wideo i fragmentami kilkunastu nadchodzących produkcji. Jest ich naprawdę sporo, choć o większości nie mówi się w kontekście konkretnej daty premiery. Wiemy, np. że "FUBAR" - serial z Arnoldem Schwarzeneggerem - pojawi się 25 maja, film "The Killer" Davida Finchera zadebiutuje 10 listopada, a polski film "Dzień Matki" będzie mieć premierę 12 maja. Na rozmach i różnorodność nie będziemy jednak narzekać, bo Netflix kręci niemal każdy rodzaj i gatunek filmów i seriali, angażuje znanych twórców oraz totalnych debiutantów, a zestawienie poniżej tylko to potwierdza.

Nasze tegoroczne premiery serialowe to opowieści osadzone w polskich realiach, w których często swoim głosem mówią współcześni młodzi dorośli. Ich wyzwania dotyczą bliskich nam wszystkim rozterek i emocji, które mogą poruszać zarówno młodszą, jak i nieco starszą widownię – mówi Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych CEE w Netflix.

Najciekawsze zapowiedzi Netfliksa na 2023 rok

Wśród nadchodzących tytułów moją uwagę zwróciły na pewno "Dzień matki" z Agnieszką Grochowską, "Tyler Rake 2", "Freestyle", "Pan Samochodzik i Templariusze", "Znachor", "Informacja zwrotna", "Fubar" oraz 3. sezon "Lupina". Na te tytuły czekam najbardziej, choć oczywiście na przestrzeni najbliższych miesięcy platforma zapowie i pokaże wiele, wiele więcej produkcji. Trzeba jednak przyznać, że polska wersja "Uprowadzonej", czyli "Dzień matki", świetnie zapowiadający się dramat z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej w "Informacji zwrotnej" czy pełen akcji klip z "Tyler Rake 2" wyglądają naprawdę obiecująco. Nawet "Fubar" ze swoim specyficznym humorem Arnolda, a także "Znachor" zapowiadają się co najmniej ciekawe. Co istotne, Leszek Lichota, odtwórca głównej roli w "Znachorze", zwraca uwagę na fakt, że film nie jest remakiem produkcji Hoffmana, lecz nową adaptacją książki Tadeusza Dołęgi-Mostowicza.

W tym roku inwestujemy nie tylko w tytuły osadzone w rozmaitych gatunkach, ale i w rozwój produkcji na podstawie znanych polskich powieści. Możemy też spodziewać się nowatorskich i odważnych filmów czerpiących z różnorodnych konwencji. Nie wątpię, że nadchodzące premiery nie tylko przyciągną wielu nowych widzów, ale i pokażą talent polskich twórców – mówi Łukasz Kłuskiewicz, dyrektor ds. filmów w regionie CEE w Netflix.

Posłuchaj o wszystkich nowościach Netflix Show 2023

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Nowe polskie filmy i seriale Netflix w 2023 roku

ABSOLUTNI DEBIUTANCI

 • Premiera: 2023
 • Lato, polskie morze. Dziewiętnastoletnia Lena i jej najlepszy przyjaciel Niko kręcą odważny film o miłości, by dostać się do szkoły filmowej. Gdy na horyzoncie pojawi się nieznajomy z obozu sportowego, bohaterowie przeżyją zachwyt, pożądanie i całkowitą wolność. To ostatnie takie wakacje.
 • DODATKOWE INFORMACJE: Serial autorstwa Kamili Tarabury oraz Niny Lewandowskiej.
 • GATUNEK: coming of age
  REŻYSERIA: Kamila Tarabura, Katarzyna Warzecha
  SCENARIUSZ: Nina Lewandowska, Kamila Tarabura, Jędrzej Napiecek
  PRODUKCJA: ATM Grupa
  PRODUCENTKA: Magdalena Zielska
  OBSADA: Martyna Byczkowska, Bartłomieja Deklewa, Jan Sałasiński

INFAMIA

 • Premiera: 2023
 • Po latach życia w Wielkiej Brytanii, nastoletnia Romka i jej rodzina przeprowadzają się do rodzimej Polski. Po powrocie, dziewczyna próbuje odnaleźć siebie, balansując między współczesnym światem nastolatków a tradycyjnymi romskimi zasadami.
 • DODATKOWE INFORMACJE: Serial na podstawie pomysłu Anny Maliszewskiej.
 • GATUNEK: dramat
  REŻYSERIA: Anna Maliszewska, Kuba Czekaj
  SCENARIUSZ: Dana Łukasińska, Anna Maliszewska, Julita Olszewska
  PRODUKCJA: Watchout Studio
  PRODUCENTKA: Justyna Pawlak
  OBSADA: Zofia Jastrzębska, Sebastian Łach, Magdalena Czerwińska, Kamil Piotrowski

INFORMACJA ZWROTNA

 • Premiera: 2023
 • Uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swojego zaginionego syna.
 • DODATKOWE INFORMACJE: Adaptacja książki Jakuba Żulczyka pt. “Informacja zwrotna”.
 • GATUNEK: character drama | kryminał
  REŻYSERIA: Leszek Dawid
  SCENARIUSZ: Kacper Wysocki
  PRODUKCJA: Opus TV
  PRODUCENCI: Łukasz Dzięcioł, Piotr Dzięcioł
  OBSADA: Arkadiusz Jakubik i Jakub Sierenberg

DZIEŃ MATKI

 • Premiera: 2023
 • Nina, żyjąca w ukryciu była agentka NATO do zadań specjalnych, musi wykorzystać wszystkie swoje śmiercionośne umiejętności, aby uratować syna porwanego przez bezwzględnych gangsterów. Odnalezienie Maksa to dla niej podwójna szansa. Szansa na ponowne poczucie adrenaliny oraz możliwość powrotu do życia syna, którego musiała przed laty porzucić. Dzień Matki to przewrotny film akcji, w którym główna bohaterka pokonuje demony przeszłości najczęściej przy pomocy własnych pięści. To brutalna i emocjonalna historia o najsilniejszym rodzaju uczucia - miłości matki do dziecka.
 • GATUNEK: film akcji
  REŻYSERIA: Mateusz Rakowicz
  SCENARIUSZ: Łukasz M. Maciejewski, Mateusz Rakowicz
  PRODUKCJA: Akson Studio
  PRODUCENT:Jan Kwieciński
  OBSADA: Agnieszka Grochowska

FANFIK

 • Premiera: 2023
 • Tosia to młoda osoba mierząca się z rolą, jaką narzuca jej otoczenie. Przez rówieśników uważana jest za outsidera. Z czasem odkrywa swoją tożsamość i zaczyna rozumieć, że jest chłopcem, Tośkiem. Fanfik to historia o dojrzewaniu, poznawaniu samego siebie i oswajaniu świata.
 • Dodatkowe informacje: Film powstał na podstawie bestsellerowej książki Natalii Osińskiej o tym samym tytule.
 • GATUNEK: coming of age
  REŻYSERIA: Marta Karwowska
  SCENARIUSZ: Marta Karwowska, Grzegorz Jaroszuk
  PRODUKCJA: Orphan Studio
  PRODUCENCI: Paweł Heba, Jerzy Dzięgielewski, Maciej Sojka, Roman Szczepanik
  OBSADA: Alin Szewczyk, Jan Cięciara, Dobromir Dymecki

FENOMEN

 • Premiera: 2023
 • Nastoletnia Ala dorasta na prowincji. Pewnego dnia przez przypadek odkrywa, że potrafi władać grawitacją, a jej życie wywraca się do góry nogami. Nagle jest ścigana przez wojsko i zmuszona do ucieczki z domu. Dowiaduje się jednak, że jej zaginiona przed laty starsza siostra Lena żyje i postanawia ją odnaleźć, wierząc że w rodzinnej przeszłości znajduje się klucz do rozwiązania zagadki jej niezwykłej mocy. Spotkanie sióstr będzie początkiem wielkiej przygody, ale szybko okazuje się, że obie dziewczyny stanowią potencjalne narzędzie do stworzenia legendarnej i potężnej broni…
 • GATUNEK: science-fiction
  REŻYSERIA: Maciej Barczewski
  SCENARIUSZ: Maciej Barczewski, Krzysztof Gureczny
  PRODUKCJA: Aurum Film
  PRODUCENCI: Leszek Bodzak, Aneta Hickinbotham, Agnieszka Dziedzic
  OBSADA: Katarzyna Gałązka, Karolina Bruchnicka

FREESTYLE

 • Premiera: 2023
 • Diego, uliczny raper po odwyku zrywa z dilerką i koncentruje na muzyce. Razem z przyjacielem Mąką pracują nad nową płytą odrzucając krążące wokół pokusy łatwego hajsu. Niestety Mąka kradnie ze studia nagraniowego mikrofon i na chłopaków spada dług. Na drodze Diego pojawia się gangster ze Słowacji, który proponuje mu złoty i szybki biznes. Diego podejmuje wyzwanie; interes załatwi sprawę długu i raz na zawsze pozwoli mu odciąć się od przeszłości. Czy Diego wyjdzie z tego cało? Niełatwo pływać w bagnie - czarne chmury zbierają się na niebie, a pętla na szyi zaciska.
 • GATUNEK: film sensacyjny
  REŻYSERIA: Maciek Bochniak
  SCENARIUSZ: Maciek Bochniak, Sławomir Shuty
  PRODUKCJA: Aurum film
  PRODUCENCI: Leszek Bodzak, Aneta Hickinbotham
  OBSADA: Maciej Musiałowski

MIŁOŚĆ DO KWADRATU BEZ GRANIC

 • Premiera: 2023
 • Enzo oświadcza się Monice. Zanim jednak powiedzą sobie “tak”, on musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, a ona z problemami związanymi z objęciem nowego stanowiska w szkole. Czy ich miłość zdoła pokonać kolejne przeszkody?
 • GATUNEK: komedia romantyczna
  REŻYSERIA: Filip Zylber
  SCENARIUSZ: Wiktor Piątkowski, Natalia Matuszek
  PRODUKCJA: Endemol Shine Polska
  PRODUCENTKA: Magdalena Szwedkowicz
  OBSADA: Adrianna Chlebicka, Mateusz Banasiuk

PAN SAMOCHODZIK I TEMPLARIUSZE

 • Premiera: 2023
 • Znany historyk sztuki, łowca skarbów oraz właściciel niezwykłego samochodu wpada na trop skarbu templariuszy, który jest kluczem do wielkiej mocy, mogącej zachwiać równowagą dobra i zła na świecie. Wspierany przez zaprzyjaźnionych harcerzy, Pan Samochodzik rozpoczyna wielki wyścig z czasem i wrogą organizacją, którego stawką jest dziedzictwo rycerskich zakonów.
 • Dodatkowe informacje: Na podstawie książek Zbigniewa Nienackiego.
 • GATUNEK: film przygodowy
  REŻYSERIA: Antoni Nykowski
  SCENARIUSZ: Bartosz Sztybor
  PRODUKCJA: Orphan Studio
  PRODUCENCI: Paweł Heba, Jerzy Dzięgielewski, Maciej Sojka, Roman Szczepanik
  OBSADA: Mateusz Janicki, Piotr Sega, Kalina Kowalczuk, Olgierd Blecharz

GORZKO, GORZKO!

 • Premiera: 2023
 • Nieustępliwy podrywacz przekonany, że może zdobyć serce każdej kobiety, bierze na cel nieznajomą, która wkrótce ma wyjść za syna ambitnego polityka.
 • GATUNEK: komedia romantyczna
  REŻYSERIA: Tomasz Konecki
  SCENARIUSZ: Andrzej Gołda
  PRODUKCJA: Lightcraft
  PRODUCENT: Daniel Markowicz
  OBSADA: Mateusz Kościukiewicz, Rafał Zawierucha, Zofia Domalik, Agnieszka Więdłocha, Edyta Olszówka, Marcin Perchuć, Cezary Pazura

OPERACJA SOULCATCHER

 • Premiera: 2023
 • “Kieł” kiedyś pracował dla polskich służb zwalczających terroryzm, a obecnie to najemnik działający na zlecenie prywatnej firmy wojskowej. Wraz ze swoim bratem Piotrem przyjmuje lukratywną misję w kraju, w którym rządzi lokalny watażka. Choć zadanie na pozór jest proste, to okazuje się, że muszą się zmierzyć z niebezpieczną eksperymentalną bronią.
 • GATUNEK: kino akcji
  REŻYSERIA: Daniel Markowicz
  SCENARIUSZ: na podstawie pomysłu Daniela Markowicza - Dawid Kowalewicz
  PRODUKCJA: Lightcraft
  PRODUCENCI: Daniel Markowicz, Mike Zawadzki
  OBSADA: Piotr Witkowski, Jacek Koman, Mariusz Bonaszewski, Jacek Poniedziałek Aleksandra Adamska, Sebastian Stankiewicz, Michalina Olszańska

ZNACHOR

 • Premiera: 2023
 • Szanowany chirurg profesor Rafał Wilczur traci rodzinę i pamięć. Wiele lat później, zapomniany i biedny, spotyka swoją córkę.
 • DODATKOWE INFORMACJE: Na podstawie powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza pt. “Znachor”.
 • GATUNEK: dramat
  REŻYSERIA: Michał Gazda
  SCENARIUSZ: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski
  PRODUKCJA: Endemol Shine
  PRODUCENTKA: Magdalena Szwedkowicz
  OBSADA: Leszek Lichota, Maria Kowalska, Ignacy Liss, Anna Szymańczyk oraz Mirosław Haniszewski, Mikołaj Grabowski, Izabela Kuna, Paweł Tomaszewski, Małgorzata Mikołajczak i Łukasz Szczepanowski

Nowe filmy i seriale Netflix w 2023 roku

BERLIN (Dom z papieru)

 • Premiera: grudzień 2023
 • Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą – kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata – czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów.
 • GATUNEK: dramat, kino akcji
  REŻYSERIA: Albert Pintó, David Barrocal, Geoffrey Cowper
  SCENARIUSZ: Álex Pina, Esther Martínez Lobato, David Barrocal, David Oliva i Lorena G. Maldonado
  PRODUKCJA: Vancouver Media
  OBSADA: Pedro Alonso, Michelle Jenner, Tristán Ulloa, Begoña Vargas, Julio Peña, Joel Sanchez

FUBAR

 • Premiera: 25 maja 2023
 • Odkrycie rodzinnej tajemnicy skłania agenta CIA będącego o krok od emerytury do powrotu w teren w celu wykonania ostatniego zadania. Ten komediowy serial akcji opowiada o uniwersalnych relacjach rodzinnych na tle międzynarodowych rozgrywek szpiegowskich.
 • GATUNEK: serial dramatyczny, kino akcji, komedia
  TWÓRCA / PRODUCENT WYKONAWCZY: Nick Santora
  PRODUKCJA: Skydance Television
  PRODUCENCI WYKONAWCZY: Adam Higgs, Scott Sullivan, Holly Dale i Bill Bost oraz David Ellison i Dana Goldberg ze studia Skydance
  GŁÓWNA ROLA / PRODUCENT WYKONAWCZY: Arnold Schwarzenegger
  OBSADA: Arnold Schwarzenegger, Monica Barbaro, Milan Carter, Gabriel Luna, Fortune Feimster, Travis Van Winkle, Fabiana Udenio, Barbara Eve Harris, Aparna Brielle, Andy Buckley i Jay Baruchel

GRISELDA

 • Premiera: 2023
 • Serial inspirowany życiem Griseldy Blanco, przebiegłej i ambitnej kolumbijskiej businesswoman, która stworzyła jeden z najbardziej dochodowych karteli w historii. Blanco była oddaną matką oraz charakteryzowała się zabójczą mieszanką uroku osobistego i niespodziewanej gwałtowności. Potrafiła odnaleźć się zarówno w sprawach rodzinnych, jak i w biznesie, co zapewniło jej przydomek „matki chrzestnej”.
 • GATUNEK: thriller, oparty na faktach
  REŻYSERIA: Andrés Baiz
  SCENARIUSZ: Ingrid Escajeda
  PRODUCENCI: Sofia Vergara, Luis Baraguel, Ingrid Escajeda, Eric Newman
  OBSADA: Sofia Vergara, Alberto Guerra, Vanessa Ferlito, Martin Rodriguez, Alberto Ammann, Christian Tappan, Diego Trujillo, Paulina Dávila, Gabriel Sloyer, Juliana Aidén Martinez, José Zúñiga

KRÓLOWA CHARLOTTA: OPOWIEŚĆ ZE ŚWIATA BRIDGERTONÓW

 • Premiera: 4 maja 2023
 • Ten prequel z uniwersum Bridgertonów to opowieść o życiu królowej Charlotty i jej drodze do władzy oraz o jej małżeństwie z królem Jerzym, które zapoczątkowało piękną historię miłosną i zmiany społeczne. W rezultacie tych zmian powstał towarzyski światek regencji, w którym brylują bohaterowie „Bridgertonów”
 • GATUNEK: Dramat
  REŻYSERIA: Tom Verica
  SCENARIUSZ: Shonda Rhimes,
  PRODUCENTKI: Shonda Rhimes, Betsy Beers,
  OBSADA: India Ria Amarteifio, Corey Mylchreest, Arsema Thomas, Sam Clemmett, Golda Rosheuvel, Adjoa Andoh, Ruth Gemmell, Michelle Fairley, Hugh Sachs

LUPIN część 3

 • Premiera: 2023
 • Ukrywający się Assane żyje z dala od żony i syna. Nie może jednak pogodzić się z ich cierpieniem i postanawia wrócić do Paryża, gdzie składa im szaloną propozycję – proponuje, że opuszczą Francję i zaczną nowe życie gdzie indziej. Jednak duchy przeszłości za sprawą nieoczekiwanego powrotu rujnują te śmiałe plany.
 • GATUNEK: serial sensacyjny, kryminał, thriller
  REŻYSERIA: Ludovic Bernard, Podz (Daniel Grou) i Xavier Gens
  TWÓRCA / PRODUCENT WYKONAWCZY: George Kay
  PRODUKCJA: Gaumont
  OBSADA: Omar Sy, Ludivine Sagnier, Antoine Gouy, Soufiane Guerrab, Shirine Boutella

WIEDŹMIN sezon 3

 • Premiera: lato 2023
 • Władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu prześcigają się w próbach znalezienia Ciri, więc Geralt zabiera ją z Cintry, żeby znaleźć dla niej bezpieczną kryjówkę. Wiedźmin zrobi wszystko, żeby obronić swoją na nowo połączoną przybraną rodzinę przed każdym zagrożeniem. Yennefer, która odpowiada za magiczne szkolenie Ciri, prowadzi całą trójkę do Aretuzy, za której murami mają być bezpieczni i zgłębić niezwykłe zdolności dziewczyny. Na miejscu trafiają jednak w bagno spisków, zdrady i czarnej magii. Aby wyjść cało z tych opresji, będą musieli położyć na szali wszystko.
 • DODATKOWE INFORMACJE: Na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego.
 • GATUNEK: Fantasy
  REŻYSERIA: Stephen Surjik, Gandja Monteiro, Loni Peristere i Bola Ogun
  SCENARIUSZ: Mike Ostrowski, Tania Lotia, Haily Hall, Rae Benjamin, Clare Higgins, Javier Grillo-Marxuach, Matthew D’Ambrosio i Troy Dangerfield.
  TWÓRCZYNI I PRODUCENTKA: Lauren Schmidt Hissrich
  PRODUCENCI WYKONAWCZY: Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Baginski, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub i Jarosław Sawko
  OBSADA: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer, Therica Wilson-Read, Cassie Clare, Mecia Simson, Graham McTavish, Bart Edwards, Simon Callow, Liz Carr, Ed Birch i Kaine Zajaz

REBEL MOON

 • Premiera: 22 grudnia 2023
 • Kiedy spokojna kolonia na krańcu galaktyki zostaje zagrożona przez armię despotycznego Regenta Balisariusa, młoda kobieta z tajemniczą przeszłością zostaje wysłana w poszukiwaniu wojowników z sąsiednich planet, którzy pomogą im stanąć do walki.
 • GATUNEK: Science fiction, kino akcji
  REŻYSERIA: Zack Snyder
  SCENARIUSZ: Zack Snyder, Kurt Johnstad, Shay Hatten
  PRODUCENCI: Deborah Snyder, Wesley Coller, Zack Snyder, Eric Newman
  PRODUCENCI WYKONAWCZY: Bergen Swanson, Sarah Bowen, Shay Hatten, Kurt Johnstad
  OBSADA: Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Ed Skrein, Michiel Huisman, Bae Doona, Ray Fisher, with Charlie Hunnam and Anthony Hopkins as the voice of "Jimmy". Also starring Cary Elwes, Corey Stoll, Jena Malone, Fra Fee, Cleopatra Coleman, Alfonso Herrera, Stuart Martin, Staz Nair, Sky Yang, Rhian Rees, E. Duffy, Charlotte Maggi

THE KILLER

 • Premiera: 10 listopada 2023
 • Katastrofalne pudło sprawia, że zabójca musi stoczyć walkę ze zleceniodawcami i z samym sobą w międzynarodowej obławie, w której — jak utrzymuje — nie ma nic osobistego.
 • DODATKOWE INFORMACJE: Na podstawie serii komiksów Zabójca autorstwa Alexisa Nolenta (tworzącego pod pseudonimem Matz) i rysownika Luca Jacamona wydanych w języku francuskim przez wydawnictwo Casterman.
 • GATUNEK: Thriller, kino akcji
  REŻYSERIA: David Fincher
  SCENARIUSZ: Andrew Kevin Walker
  PRODUCENTKA: Ceán Chaffin, p.g.a.
  PRODUCENTKA WYKONAWCZA: Alexandra Milchan
  OBSADA: Michael Fassbender, Charles Parnell, Arliss Howard, Sophie Charlotte i Tilda Swinton

MATKA

 • Premiera: 12 maja 2023
 • Zabójczyni wychodzi z ukrycia, by chronić córkę, którą porzuciła wiele lat wcześniej, uciekając przed groźnymi ludźmi
 • GATUNEK: Thriller
  REŻYSERIA: Niki Caro
  SCENARIUSZ: Peter Craig
  PRODUCENCI: Jennifer Lopez, Elaine Goldsmith-Thomas, Benny Medina, Roy Lee, Miri Yoon, Marc Evans, Misha Green, Courtney Baxter,
  OBSADA: Jennifer Lopez, Joseph Fiennes, Omari Hardwick, Omari Hardwick, Paul Raci, Lucy Paez

TYLER RAKE 2

 • Premiera: 16 czerwca 2023
 • Chris Hemsworth ponownie wciela się w rolę Tylera Rake’a w filmie „Tyler Rake 2”, kontynuacji popularnego filmu akcji Netflix „Tyler Rake: Ocalenie”. Po wydarzeniach z pierwszej części, które niemal kosztowały go życie, Rake, australijski najemnik specjalizujący się w tajnych misjach, powraca, aby wykonać nowe zadanie. Tym razem musi uwolnić z więzienia udręczoną rodzinę bezwzględnego gruzińskiego gangstera.
 • GATUNEK: thriller, kino akcji
  REŻYSERIA: Sam Hargrave
  SCENARIUSZ: Joe Russo
  PRODUCENCI: Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Otstot, Chris Hemsworth, Patrick Newall i Sam Hargrave
  Producenci wykonawczy: Jake Aust, Benjamin Grayson, Steven Scavelli, Christopher Markus i Stephen McFeely
  OBSADA: Chris Hemsworth, Golshifteh Farahani, Adam Bessa, Olga Kurylenko, Daniel Bernhardt, Tinatin Dalakishvili

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu