VOD

Imponujące plany Netfliksa na 2017 - jeszcze więcej oryginalych filmów i seriali

Konrad Kozłowski
Imponujące plany Netfliksa na 2017 - jeszcze więcej oryginalych filmów i seriali
26

Nieśmiały Netlix z czasów premiery pierwszego sezonu House of Cards już dawno został zastąpiony przez ambitnego i odważnego, a zarazem doskonale zorganizowanego producenta treści wideo. Liczba powracających i zupełnie nowych produkcji w 2017 roku tylko potwierdza determinację firmy Reeda Hastingsa w dążeniu do maksymalnego wypełnienia oferty własnymi tytułami. Tylko popatrzcie co nas czeka w ciągu następnecyh 12 miesięcy!

Nowości

 • One Day at a Time - premiera 6 stycznia - bazujący na serii z 1975 serial będzie nosił ten sam tytuł i będzie opowiadał o życiu kubańsko-amerykańskiej rodziny. Samotna matka po odejściu z armii będzie starała się wychować swoją radykalną córkę i jej bliźniaczego brata przy pomocy własnej matki i przyjaciela.
 • Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń - premiera 13 stycznia - Po śmierci rodziców, trójka rodzeństwa dostaje się pod opiekę hrabiego Olafa - aktora teatralnego i ich kuzyna, planującego ukraść otrzymaną w spadku przez dzieci fortunę (opis: Filmweb.pl).
 • Frontier - premiera 20 stycznia - dramat historyczny rozgrywający się w późnym XVIII wieku w centrum północnoamerykańskiego rynku handlu skórami pełnego chaosu i przemocy.
 • Santa Clarita Diet - premiera 3 lutego - serial komediowy z parą agentów nieruchomości w rolach głównych.
 • Iron Fist - premiera 17 marca - Główny bohater, Daniel Rand, mistrz wschodnich sztuk walk, po piętnastoletniej nieobecności powraca do Nowego Jorku, aby odzyskać swoją rodzinną firmę. Kiedy pojawia się nie bezpieczeństwo musi wybierać między dziedzictwem swojej rodziny, a obowiązkami jako Iron Fist (Wikipedia).
 • 13 Reasons Why - data premiery niesprecyzowana - Głównym bohaterem jest Clay Jensen, który pewnego dnia po powrocie ze szkoły znajduje przed drzwiami tajemniczą paczkę. W środku są nagrania zrobionie przez Hannah, koleżankę z klasy, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. Na taśmach dziewczyna zdradza trzynaście powodów desperackiego kroku. Jednym z nich jest właśnie Clay. Jeśli chłopak wysłucha nagrań, dowie się, czym zawinił (stopklatka.pl).
 • Ozark - premiera w drugiej połowie 2017 - wydarzenia z serialu będą rozgrywały się w tytułowej lokalizacji nad jeziorem Ozark w stanie Missouri, a fabuła będzie dotyczyła mrocznego i niebezpiecznego światka narkotykowego. Główny bohater po przeprowadzce z miasta do niewielkiego miasteczka będzie zmuszony spłacić swój dług u jednego z niebezpiecznych dilerów.
 • Wet Hot American Summer: Ten Years Later - data premiery niesprecyzowana - Netflix postanowił wykorzystać kolejny znany tytuł i nakręcić sequel do filmu z 2001 roku i serialu z 2015. Na czym skupiały się wcześniejsze produkcje? Za Filmweb: Komedia, która ma być satyrą na typowe amerykańskie letnie obozy z lat osiemdziesiątych... Początek trzeciego tygodnia sierpnia. Wczesne lata osiemdziesiąte. Ostatni dzień obozu. Beth jest kierowniczką całego wyjazdu. Mimo to zachowuje dość niestosowną obojętność wobec poczynań podopiecznych... Mimo to uczuć pozbawiona nie jest - podoba jej się profesor Neuman, którego zainteresowanie będzie się starała zdobyć w dość typowy sposób... Cały film opisuje miłosne perypetie i uczestników obozu i kadry - w to wilgotne, gorące, amerykańskie lato....
 • Mindhunter - data premiery niesprecyzowana - w oparciu o książkę "Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit" Netflix przygotowuje serial o dwóch agentach  FBI, którzy w celu rozwiązania aktualnych spraw przesłuchują zamniętych w więzieniu seryjnych morderców. Akcja serialu rozgrywa się w 1979 roku.
 • Dear White People -  data premiery niesprecyzowana - komedia oparta o wysoko ceniony film niezależny z 2014 roku o tym samym tytule, będzie opowiadała o (trudnych) przygodach czarnoskórych studentów z Ligi Bluszczowej, czyli ośmiu czołowych amerykańskich uniwersytetów.
 • El Chapo - data premiery niesprecyzowana - historia życia jednego z meksykańskich "lordów" wśród dilerów narkotykowych,  Joaquina “El Chapo” Guzmána.
 • The Defenders -  data premiery niesprecyzowana - serial opowiadający o walce Daredevila, Jessici Jones, Luke'a Cage'a i Iron Fist ze wspólnym wrogiem. Chyba nie trzeba nic więcej dodawać ;)
 • Bill Nye Saves the World - premiera na wiosnę 2017 - William Sanford Nye, znany także jako Bill Nye the Science Guy poprowadzi nietypowe show skupiające się na naukowych zagadnieniach,w tym modyfikowanej genetycznie żywności i ociepleniu klimatu.
 • Anne (Ania z Zielonego Wzgórza) - data premiery niesprecyzowana - ośmioczęściowa seria przedstawi pierwsze historie Ani. Za scenariusz odpowiada Moira Walley-Beckett, która otrzymała nagrodę Emmy za Breaking Bad.
 • Gypsy - data premiery niesprecyzowana - psychologiczny thriller z Naomi Watts w roli głównej. Terapeutka rozwija niebezpieczne i intymne relacje z osobami z życia jej pacjentów. Powstanie 10 odcinków.
 • Dark - data premiery niesprecyzowana - debiutancka niemicka produkcja Netfliksa opowie o zniknięciu dwójki dzieci w niewielkim miasteczku. Dziesięć epizodów przedstawi historię czterech rodzin i ich losy łączone z wydarzeniami z 1986 roku.

Powroty

 • Stranger Things - sezon 2 - data premiery niesprecyzowana - powrót do lat '80 został już potwierdzony. Już wkrótce będziemy śledzić dalsze losy czterech przyjaciół, którzy z pewnością zapragną dowiedzieć się więcej na temat Upside Down (drugiej strony).

 • Narcos - sezon 3 - data premiery niesprecyzowana - tym razem zabraknie narkotykowego barona Pablo Escobara - kto zajmie jego miejsce?

 • Sense8 - sezon2 - data premiery niesprecyzowana - telepatyczny kontakt pomiędzy tytułową ósemką bohaterów nie przypadł do gustu wszystkim krytykom, ale widzowie bardzo szybko ich polubli. W efekcie już w 2017 zobaczymy drugi sezon serialu

Niedawno uruchomiliśmy serwis z Pracą w IT! Gorąco zachęcamy do przejrzenia najnowszych ofert pracy oraz profili pracodawców

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Netflix2017