Podcast Antyweb Po Godzinach

Nawet 50 tys. euro za granie w gry. W czym esport jest lepszy od sportu?

Konrad Kozłowski
Nawet 50 tys. euro za granie w gry. W czym esport jest lepszy od sportu?
0

Ile zarabiają esportowcy i czego organizatorzy imprez sportowych mogliby nauczyć się od osób odpowiedzialnych za wydarzenia esportowe? W tym tygodniu rozmawiamy z Adrianem Kostrzębskim z ESL i Bartkiem MASKED Trybułą - zawodnikiem Anonymo.

Esport wzbudza przeogromne emocje od wielu lat, a Intel Extreme Masters w Katowicach to impreza wzór dla wielu innych wydarzeń wokół globu. Jak wyglądały początki tego wydarzenia, czy i co się zmieniło na przestrzeni lat? A jak wygląda codzienność zawodnika jednej z topowych drużyn esportowych i jak duże znaczenie ma sprzęt, z którego korzysta w trakcie rozgrywki?

Zarobki w esporcie. W czym esport jest lepszy od sportu?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiadają Adrian Kostrzębski z ESL i Bartek MASKED Trybuła - zawodnik Anonymo. Obydwaj związani są z esportem od lat. Kostrzębski zaczyna liczyć swoje zaangażowanie w rozwój esportu w dekadach, ponieważ jego początki działalności sięgają 2003 roku. W rozmowie poruszamy też kwestię postrzegania esportu przez bliskich w rodzinach zawodników oraz osoby postronne spotykane przez nich każdego dnia, a także firmy i media, z którymi współpracuje m. in. ESL organizując struktury i turnieje. Pojawia się też wątek kafejek internetowych, które powracają w odnowionej odsłonie. Miłego słuchania.

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcast