Felietony

Nasza pierwsza tego typu video recenzja! Testowaliśmy mobilną pocztę Onetu

Grzegorz Marczak
Nasza pierwsza tego typu video recenzja! Testowaliśmy mobilną pocztę Onetu
24

Tym razem nieco inaczej bo zamiast normalnego postu przygotowaliśmy test video, jest on jednak zrobiony nieco w innej formie niż standardowe nagrania ekranu urządzenia i opowiadaniu o tym co widać. Dzięki ekipie startuptv.pl (która nagrała i zmontowała ten materiał) miałem możliwość pobawić się...

Tym razem nieco inaczej bo zamiast normalnego postu przygotowaliśmy test video, jest on jednak zrobiony nieco w innej formie niż standardowe nagrania ekranu urządzenia i opowiadaniu o tym co widać.

Dzięki ekipie startuptv.pl (która nagrała i zmontowała ten materiał) miałem możliwość pobawić się w nieco inny format nagrania. Wyszło dokładnie tak jak chciałem, no może poza lektorem który jeszcze sporo musi potrenować (na usprawiedliwienie powiem, że podczas nagrania byłem porządnie chory)

Nie przedłużając więc zapraszam do pierwszej Antywebowej video recenzji (przed odtworzeniem polecam przestawić player na najwyższą rozdzielczość - nie wiem czy można to domyślnie ustawić?), bardzo ciekawy jestem waszych opinii i mam nadzieję, że się wam spodoba. Testowaliśmy nową mobilną pocztę Onetu (nadal jest w wersji beta) a to video to niejako podsumowanie i wnioski.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antyweb