Moje przemyślenia

Narzekacie na e-commerce? Mikroserwer HP czeka

GM
Grzegorz Marczak
4

Przypomnę, że w ramach akcji edukacyjnej Tygrysy e-biznes (organizowanej przez Home.pl, HP oraz AMD) na Antyweb trwa konkurs w którym do wygrania jest Mikroserwer HP ProLiant N40L. Aby zdobyć tę maszynkę wystarczy ponarzekać trochę w komentarzach do początkowego postu związanego z konkursem oraz zap...

Przypomnę, że w ramach akcji edukacyjnej Tygrysy e-biznes (organizowanej przez Home.pl, HP oraz AMD) na Antyweb trwa konkurs w którym do wygrania jest Mikroserwer HP ProLiant N40L. Aby zdobyć tę maszynkę wystarczy ponarzekać trochę w komentarzach do początkowego postu związanego z konkursem oraz zapisać się na (Webinar) online spotkanie, coś ala panel dyskusyjny na temat biznesu w sieci.

Tak jak też wcześniej wspominałem główną częścią akcji tygrysów e-biznesu są materiały video (zrobione przez startuptv.pl), wywiady z osobami prowadzącymi biznes w sieci. W pierwszych dwóch odcinkach obejrzymy wywiady z twórcą Vitamed24.pl oraz hojo.pl. Obaj Panowie jednak nie narzekają na e-biznes w Polsce tak bardzo jak wy w komentarzach (ale zapraszam po jeszcze).

Ja za to chętnie na głos napiętnuje dziś jedną firmę, która na stronie internetowej nie podaje do siebie innego kontaktu niż telefon, sklep online wprowadzi w jakimś dziwny zamkniętym dla świata systemie a na dodatek kompletnie olewa telefony od klientów (czytaj nikt nie odbiera). Robiłem kilka razy zakupy u nich w fizycznym sklepie (gry na konsole itp) i bardzo sobie chwaliłem ale to co mają zrobione online oraz brak kontaktu załamuje.

Dwa wspomniane wcześniej wywiady:

Dominik Ciuchciński od 4. lat prowadzi sklep internetowy z asortymentem medycznym Vitamed24.pl:
http://www.youtube.com/watch?v=hQW5MSJi5uU&feature=youtu.be

Tomasza Wójkowski o swoim biznesie związanym z usługami sprzątania:
http://www.youtube.com/watch?v=gikw5j4y0Gk&feature=youtu.be

Ps. Wpis ten jest częścią akcji konkursowej o której przypominam i zapraszam do udziału.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

e-commerce