Gry

Nareszcie widzę powód do zakupu PlayStation 4! The Last of Us 2 zwala z nóg

KK
Konrad Kozłowski
15

Konferencja PlayStation Paris Games Week 2017 już za nami, a ja wciąż nie mogę otrząsnąć się po pokazie zwiastunu drugiej odsłony The Last of Us. Historia lubi się powtarzać!

The Last of Us Part II - kiedy premiera?!

Wygląda bowiem na to, że podobnie jak wszedłem w posiadanie PlayStation 3 tylko po to, by móc zagrać w The Last of Us, tak tym razem będę kuszony drugą odsłoną do zakupu PlatStation 4 (Pro?). Skłania mnie do tego niezwykle przekonywujący i brutalny zwiastun, który trwa blisko 5 minut. Zobaczycie go poniżej, a ja chyba zdecyduję się jeszcze raz przeżyć historię Ellie i Joela. Może nawet w zremasterowanej wersji na PS4, kto wie. Może na przyjść zaczekać na premierę gry nawet do 2019 roku...

Co jeszcze pokazano na PGW 2017?

Moja uwagę przykuła też zapowiedź Teh Hong Kong Massacre w klimacie Hotline Miami. Wizualnie wypada wyśmienicie, a jeśli klimat z trailera zostanie zachowany i opowieść okaże się wciągająca, to może być naprawdę udany tytuł.

Nie mógłbym nie wspomnieć też o Ghost of Tsushima, kolejnej odsłonie Final Fantasy XV, Concrete Genie, The Gardens Between oraz Spelunky 2.

Grafika główna.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: