Gry

Nareszcie widzę powód do zakupu PlayStation 4! The Last of Us 2 zwala z nóg

Konrad Kozłowski
15

Konferencja PlayStation Paris Games Week 2017 już za nami, a ja wciąż nie mogę otrząsnąć się po pokazie zwiastunu drugiej odsłony The Last of Us. Historia lubi się powtarzać!

The Last of Us Part II - kiedy premiera?!

Wygląda bowiem na to, że podobnie jak wszedłem w posiadanie PlayStation 3 tylko po to, by móc zagrać w The Last of Us, tak tym razem będę kuszony drugą odsłoną do zakupu PlatStation 4 (Pro?). Skłania mnie do tego niezwykle przekonywujący i brutalny zwiastun, który trwa blisko 5 minut. Zobaczycie go poniżej, a ja chyba zdecyduję się jeszcze raz przeżyć historię Ellie i Joela. Może nawet w zremasterowanej wersji na PS4, kto wie. Może na przyjść zaczekać na premierę gry nawet do 2019 roku...

https://youtu.be/UzdNECcio54

Co jeszcze pokazano na PGW 2017?

Moja uwagę przykuła też zapowiedź Teh Hong Kong Massacre w klimacie Hotline Miami. Wizualnie wypada wyśmienicie, a jeśli klimat z trailera zostanie zachowany i opowieść okaże się wciągająca, to może być naprawdę udany tytuł.

https://youtu.be/U2Pf_UfLNZE

Nie mógłbym nie wspomnieć też o Ghost of Tsushima, kolejnej odsłonie Final Fantasy XV, Concrete Genie, The Gardens Between oraz Spelunky 2.

https://youtu.be/MUz539AeC5Y

https://www.youtube.com/watch?v=1AUAhEQa0NU

https://www.youtube.com/watch?v=jWUh7RFdqdU

Grafika główna.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu