Akcja Partnerska

Najszybszy i najprostszy kalkulator OC od Beesafe? Nowa marka ubezpieczeniowa stawia wyłącznie na cyfrowe rozwiązania

WS
Wpis Sponsorowany
19

Polski rynek charakteryzuje coraz większa dojrzałość cyfrowa. Technologiczne zaplecze staje się gwarantem sukcesu w różnych branżach. Kroku nowym trendom dotrzymuje także rynek ubezpieczeniowy, na którym pojawiła się właśnie nowa marka oferująca całkowicie cyfrową dystrybucję ubezpieczeń samochodowych. Mowa o Beesafe - marce należącej do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group i będącej agentem ubezpieczeniowym Compensa TU.

Beesafe to marka ubezpieczeniowa z internetowym charakterem, która skupia się głównie na ubezpieczeniach komunikacyjnych. Z założenia, oferta Beesafe skierowana jest do wszystkich tych, dla których świat digital jest naturalnym środowiskiem. Podążanie za obowiązującymi trendami na cyfrowym rynku, a także wyznaczanie nowych, ma być sposobem na dotarcie do klientów, których coraz trudniej jest pozyskać za pomocą klasycznych kanałów dystrybucji.

Najprostszy kalkulator OC na rynku

Kalkulator ubezpieczeń samochodowych Beesafe to nowoczesne narzędzie, które w kilkadziesiąt sekund pozwala poznać ofertę na polisę komunikacyjną. Idea marki opiera się na trzech kluczowych elementach: szybkości kalkulacji, elastyczności produktu oraz użyteczności usług. – Beesafe to całkowicie cyfrowa marka ubezpieczeniowa, dla której świat internetowy, nowe usługi i aplikacje są naturalnym środowiskiem. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom szybkie, ale przede wszystkim przyjazne i pomocne rozwiązania. Nasz kalkulator OC/AC jest najprostszym tego typu narzędziem na rynku – podkreśla Rafał Mosionek, szef marki Beesafe.

Masz dość długich i nudnych formularzy? W Beesafe wystarczy wpisać numer rejestracyjny auta, datę jego produkcji oraz datę urodzin, by w ciągu kilku sekund kalkulator OC/AC przedstawił wiążącą ofertę ubezpieczenia. To najszybszy i najbardziej przyjazny kalkulator ubezpieczenia w sieci. Finalizacja zamówienia ubezpieczenia trwa tylko kilka minut dłużej. Przekonaj się, jakie to łatwe na stronie /.

Trzy razy “P” – prostota, przejrzystość i przyjemność

Za pomocą kalkulatora Beesafe można dokonać także bezpośredniego zakupu ubezpieczenia online. – Zależy nam na tym, aby cały proces kalkulacji składki ubezpieczeniowej wraz z finalizacją zakupu polisy, kojarzony był przede wszystkim z prostotą, przejrzystością i przyjemnością – dodaje Rafał Mosionek.

Nowe technologie i cyfrowe rozwiązania, na które stawia Beesafe mają spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ci, dla których cyfrowa sprzedaż ubezpieczeń to za mało, mogą skorzystać z pełnej likwidacji szkód online. Dla maksymalnego uproszczenia procesu, Beesafe wykorzystuje narzędzia opierające się na zaawansowanej analityce. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze odpowiedzialnej za bezpieczeństwo oraz wdrożonemu certyfikatowi SSL, klient może być pewien, że dane przekazane w procesie kalkulacji nie zostają udostępnione innym podmiotom, a wszystkie płatności online są chronione.

Ubezpieczenie to nie wszystko. Jest coś dla wymagających klientów

Łatwość i szybkość kalkulacji czy likwidacja szkód online to dopiero początek unikalnych cech, na które pozycjonuje się nowa marka. To, na co Beesafe zwraca szczególną uwagę to fakt, że przedstawiona cena jest wiążąca - nie zmienia się ona w kolejnych etapach finalizowania zakupu.

Oprócz klasycznej ochrony odpowiedzialności cywilnej, właściciele pojazdów mogą także wybrać szereg opcjonalnych usług. W ofercie Beesafe znajdziemy między innymi pakiet “Wygodny kierowca”, który gwarantuje wsparcie w różnego rodzaju czynnościach związanych z utrzymaniem samochodu. Wizyta u mechanika czy lakiernika, a nawet przegląd techniczny auta - okazuje się, że teraz wszystko to możemy zlecić w ramach wykupionego dodatku, a usługa wykonana zostanie w modelu door-to-door. Poza tym w ofercie Beesafe znajdziemy także ubezpieczenie opon czy szyb, wsparcie prawne czy „Ubezpieczenia miejskie”, które dedykowane jest osobom poruszającym się rowerem czy hulajnogą – także elektryczną.

Ubezpieczenie komunikacyjne Beesafe można kupić na stronie https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ korzystając zarówno z komputera stacjonarnego czy urządzenia mobilnego. Jeśli model cyfrowej dystrybucji ubezpieczeń sprawdzi się w Polsce, projekt zostanie rozszerzony na inne rynki, na których obecna jest grupa VIG.

Advertisement

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu