YouTube

Co oglądaliśmy na YouTube w 2021 roku? TOP 10 video, teledysków, kanałów i shorts

Grzegorz Ułan
7

To już drugi rok bez corocznego klipu YouTube Rewind, zamiast takiego podsumowania Google dzieli się z nami od zeszłego roku listą najpopularniejszych klipów wideo i teledysków, które odtwarzaliśmy na YouTube w mijającym roku.

Najpopularniejsze wideo na YouTube w Polsce w 2021 roku

Nie będzie zaskoczenia, że najwięcej odtworzeń odnotowały na YouTube w 2021 roku materiały EKIPY i Friza, które zajęły dwa pierwsze miejsca w kategorii najbardziej popularnych klipów wideo. Podium zamknął pierwszy na liście stand-uper Mateusz Socha.

W zestawieniu znalazł się też film dokumentalny Patryka Vegi, jeden z odcinków Hejt Parku na Kanale Sportowym, czy dwa występy innych stand-uperów - Rafał Pacześ i Łukasz Lotek Lotkowski.

Najpopularniejsze teledyski na YouTube w Polsce w 2021 roku

W przypadku teledysków najpopularniejszy okazał się Ale jazz! w wykonaniu Sanah i Vito Bambino. Na drugim miejscu mamy teledysk do piosenki Fiołkowe pole autorstwa Sobel, a na trzecim Kiss cam od Maty.

Ta trójka zdominowała tegoroczny TOP 10, rodzynkiem w tym zestawieniu jest Kizo na miejscu czwartym.

Google dodatkowo podzieliło się listą TOP 10 najpopularniejszych kanałów na YouTube w 2021 roku, najszybciej zyskujących na popularności oraz najpopularniejszymi twórcami YouTube Shorts w Polsce.

Najpopularniejsze kanały w Polsce na YouTube w 2021 roku

Najszybciej zyskujące na popularności kanały na YouTube w Polsce w 2021 roku

Najpopularniejsi twórcy YouTube Shorts w Polsce w 2021 roku

Źródło: Blog Google Polska.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu