Podcast Antyweb Po Godzinach

Najlepsze gry w 2019 i nowa generacja konsol. Kto wygra? PlayStation czy Xbox?

Konrad Kozłowski
Najlepsze gry w 2019 i nowa generacja konsol. Kto wygra? PlayStation czy Xbox?
18

Jakie gry znalazły się na liście najlepszych w 2019? Która z konsol będzie ciekawsza i warta zakupu w 2020? Nowe PlayStation 5 czy Xbox Series X?

Za nami całkiem niezły rok na rynku gier, a następne 12 miesięcy zapowiada się nadzwyczaj intrygująco choć z niego innego powodu. Bo to nie gry będą na pierwszym planie, a zupełnie nowe konsole, które powoli odsłaniają przed nami swoje tajemnice. Microsoft zaprezentował już wygląd nowego Xboxa Series X, natomiast Sony ma to zrobić już wkrótce na targach CES 2020. O tym na pewno przeczytacie na Antyweb, ale dzisiaj zachęcamy byście zrobili coś innego.

Polecamy: Top 10 najlepszych gier 2019 roku

Najlepsze gry w 2019 i nowa generacja konsol

Dzisiejszy odcinek podcastu Antyweb Po Godzinach, pierwszy w 2020, poświęciliśmy podsumowaniu poprzedniego roku i wspominamy najlepsze gry z 2019. Dodatkowo dyskutujemy na temat nowych konsol i debatujemy, która z nich będzie lepszym wyborem. Jak w każdym podcaście zbaczamy czasem z tematu, ale pozostajemy w tematyce rozrywkowo-kulturowej, bo przecież po godzinach się nie tylko gra, ale także ogląda. Tym razem usłyszycie Konrada Kozłowskiego (to ja!) oraz Pawła Winiarskiego. Miłego słuchania!

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu