Wideo

Najdziwniejsza reklama gry w tym roku [od Natalii]

PW
Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
1

Kupić Nintendo Switch, czy nie kupić? Nie ukrywam, że jestem pełen sprzecznych myśli. Najprawdopodobniej na razie odpuszczę i poczekam na premierę Xenoblade Chronicles - nowa Zelda to za mało by sprzedać mi konsolę. A po tej reklamie 1-2-Switch sam już nie wiem co w ogóle o nowym sprzęcie japońskieg...

Kupić Nintendo Switch, czy nie kupić? Nie ukrywam, że jestem pełen sprzecznych myśli. Najprawdopodobniej na razie odpuszczę i poczekam na premierę Xenoblade Chronicles - nowa Zelda to za mało by sprzedać mi konsolę. A po tej reklamie 1-2-Switch sam już nie wiem co w ogóle o nowym sprzęcie japońskiego koncernu myśleć. Co tu się w ogóle wydarzyło?

To nie jest żart, film znajduje się na kanale Nintendo, jest za to niepubliczny i ma wyłączone komentarze. Możliwe więc, że ktoś jednak zorientował się, że coś tu poszło nie tak.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

od nataliinintendo switch