Polska

Nagrania z warszawskiej Tuby (tej o blogach i reklamie)

Grzegorz Marczak
Nagrania z warszawskiej Tuby (tej o blogach i reklamie)
5

Od spotkania o nazwie Tuba minęło już trochę czasu i Maciej (blog.mediafun.pl) zaczyna powoli udostępniać pierwsze nagrania. O imprezie tej było dość głośno w internecie z dwóch powodów, przede wszystkim była ona dedykowana blogom, po wtóre było na niej bardzo dużo o reklamie na blogach (a to jak ws...

Od spotkania o nazwie Tuba minęło już trochę czasu i Maciej (blog.mediafun.pl) zaczyna powoli udostępniać pierwsze nagrania. O imprezie tej było dość głośno w internecie z dwóch powodów, przede wszystkim była ona dedykowana blogom, po wtóre było na niej bardzo dużo o reklamie na blogach (a to jak wszyscy wiemy drażliwy temat).

Pierwsze dwa udostępnione nagrania to prezentacja BloMedia (sieć blogowa), oraz twórcy Nozbe który opowiadał o tym jak wykorzystał blogi do promocji własnego biznesu i budowania własnej marki.

Szczególnie spodobała mi się prezentacja Kuby z BloMedia, widać że firma ta jest dobrze przygotowana jeśli chodzi o wiedzę związaną z biznesem blogowym oraz ma bardzo porządne rozeznanie jeśli chodzi o rynek zagraniczny (czyli wie komu się udało oraz kto jakie błędy popełnił).Z prezentacji twórcy Nozbe możemy dowiedzieć się jak autor budował markę swojego biznesu dzięki właśnie blogom.Z niecierpliwością czekam na dalsze materiały video z warszawskiej tuby - a szczególnie na jedną dość kontrowersyjną dla blogerów prezentację (na którą niestety się spóźniłem).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu