Świat

Nadchodzi (nareszcie) klient VOIP dla Iphone dzięki Fring.

Grzegorz Marczak
Nadchodzi (nareszcie) klient VOIP dla Iphone dzięki Fring.
6

Techcrunch właśnie opublikował informacje o tym, że użytkownicy Iphona wreszcie doczekają się porządnego klienta VOIP/Chat czyli Fring (premiera ma nastąpić w przeciągu 24 godzin). Wszelkie dotychczasowe rozwiązania voip i chat bazowały na specjalnie przygotowywanych pod iphona stronach interneto...

Techcrunch właśnie opublikował informacje o tym, że użytkownicy Iphona wreszcie doczekają się porządnego klienta VOIP/Chat czyli Fring (premiera ma nastąpić w przeciągu 24 godzin).

Wszelkie dotychczasowe rozwiązania voip i chat bazowały na specjalnie przygotowywanych pod iphona stronach internetowych (wyjątkiem jest bardzo ciekawa aplikacja do obsługi Gadu Gadu).
Fring to dość znany serwis umożliwiający korzystanie na telefonie komórkowych z takich serwisów jak Skype, MSN Messenger, Google Talk, ICQ, SIP, Twitter, Yahoo itp. Do niedawna nie było jednak możliwości skorzystania z Fring na telefonie iphone.

Co ciekawe Fring zaryzykował i przygotowuje swoją aplikację dla telefonów ze zdjętym simlockiem i używającym nieautoryzowanej przez Apple aplikacji do instalowania oprogramowania.

Mam nadzieję, że Fring to tylko przedsmak tego co dostaniem już niedługo kiedy pojawi się sklep z aplikacjami dla Iphone (bo naprawdę brakuje porządnych i przemyślanych funnkcjonalnie aplikacji dla tego telefonu) – otwarcie sklepu ma nastąpić tego lata.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu