Steam

Na Steam Summer Sale najchętniej kupowaliście...

PW
Paweł Winiarski
8

Steam Summer Sale to jedna z największych, jeśli nie największa wyprzedaż w świecie gier. Dzięki uruchomionemu niedawno SteamSpy to pierwsza edycja wyprzedaży, której wyniki możemy podejrzeć. SteamSpy korzysta z API od samego Valve, jest więc dość miarodajne. Usługa została uruchomiona mniej więc...

Steam Summer Sale to jedna z największych, jeśli nie największa wyprzedaż w świecie gier. Dzięki uruchomionemu niedawno SteamSpy to pierwsza edycja wyprzedaży, której wyniki możemy podejrzeć.

SteamSpy korzysta z API od samego Valve, jest więc dość miarodajne. Usługa została uruchomiona mniej więcej trzy miesiące temu i wspominaliśmy o niej przy okazji majowego tekstu o najpopularniejszych steamowych grach w naszym kraju. Tym razem podejrzyjmy kto jest największym wygranym letniej wyprzedaży na Steamie.

11 milionów dolarów zarobił ARK: Survival Evolved, 7 milionów Counter-Strike: Global Offensive, a lekko ponad 5 nasz rodzimy Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zabijcie mnie, ale nigdy nie grałem w ARK: Survival Evolved i jedynie kojarzyłem nazwę - a tu takie zaskoczenie, nie spodziewałem się bowiem aż tak dobrego wyniku. Global Offensive nie jestem zaskoczony, bo sam skusiłem się na zakup w promocji, cieszy mnie natomiast bardzo wysoka pozycja naszej rodzimej perełki o przygodach Geralta. Na 10 miejscu, z wynikiem 1,7 miliona dolarów, znalazła się inna polska gra - Dying Light.

Pełną dziesiątkę znajdziecie poniżej:

A jeśli chcecie zapoznać się z dłuższą listą, po prostu przeklikajcie się na dalsze strony z tego linka.

grafika: 1, 2

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PCsteamWyprzedaże